Wpis z mikrobloga

W maju mój chłopak miał urodziny. Oprócz kupionego prezentu, zrobiłam mu 27 kuponów (tyle ma lat) z różnymi bonusami ode mnie typu lodzik, masaż itp. W sobotę mój #niebieskipasek wykorzystał kupon "robię co zechcesz przez 24h". Mówię mu więc, no to co sobie życzysz skarbie? A ten powiedział, że chce cały dzień pograć i mam mu nie przeszkadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #logikaniebieskichpaskow #niebieskipasek
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZjedzMnieMamo:

Ja to i tak bym dostała wszystkie kupony z napisem: "Idziesz do więzienia, nie przechodzisz przez start, nie otrzymujesz premii" xD

A tak serio to nie wiem ale na pewno nic związanego z seksem, bo trzeba znaleźć takiego faceta którego nie trzeba będzie do niczego namawiać w tej kwestii.
  • Odpowiedz
@tranc: Oprócz kuponów, które tu wymieniłam, starałam się napisać w nich to czego on we mnie nie lubi. Np. ja w soboty budzę się z samego rana i wtedy go męczę, bo mi nudno, a on w soboty lubi pospać i się wkurza na mnie, że go budzę, więc dostał jeden sobotni poranek bez mojego terroru. Nienawidzę jeździć autem, to dostał kilka kuponów z tym związanych (że go zawiozę na
  • Odpowiedz
A tak serio to nie wiem ale na pewno nic związanego z seksem, bo trzeba znaleźć takiego faceta którego nie trzeba będzie do niczego namawiać w tej kwestii.


@pepoon: to wiekszosc trzeba namawiac na seks?
  • Odpowiedz