Wpis z mikrobloga

W maju mój chłopak miał urodziny. Oprócz kupionego prezentu, zrobiłam mu 27 kuponów (tyle ma lat) z różnymi bonusami ode mnie typu lodzik, masaż itp. W sobotę mój #niebieskipasek wykorzystał kupon "robię co zechcesz przez 24h". Mówię mu więc, no to co sobie życzysz skarbie? A ten powiedział, że chce cały dzień pograć i mam mu nie przeszkadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #logikaniebieskichpaskow #niebieskipasek
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trollik: Moja dziewczyna też mi coś takiego zrobiła ze 3 lata temu. Wykorzystałem jeden - romantyczna kolacja, którą sam miałem przygotować... Na resztę masa wymówek typu to zrobimy z miłości, a nie za kupony (to po jakiego grzyba robiłaś taki kupon?). Mam nadzieje, że pozwolisz mu na realizację wszystkich tych kuponów.
  • Odpowiedz
@trollik: jak liczysz na plusy, to zabierz chlopakowi ten karnet na lodzika i zrob konkurs dla mirkow ;p.

Ostatnio jak ktos rozdawal cs:go to poszlo w setkach plusow, tutaj jest potencjal na zlamanie liczby piecio cyfrowej

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@testowyandrzej: No ale życzenie było "nie przeszkadzaj mi", więc ugotowałam obiad i poszłam na rower żeby miał spokój. Było też robienie śniadania do pracy, nie budzenie go w sobotę z samego rana, zawiezienie go na popijawę z kolegami. W sumie już nie pamiętam. Schował to skurczybyk i przeciąga, zamiast wszystko na raz wykorzystać.
  • Odpowiedz
@trollik: Tam nie było rzeczy niewykonalnych, same normalne. Niech się chłopak cieszy, że na dobrą kobietę trafił ;)

@Anytsuj01: Młody, głupi byłem. Teraz żałuje, że wtedy nie zastanowiłem się nad sensem związku, w którym ktoś coś obiecuje, a później nie dotrzymuje słowa.
  • Odpowiedz