Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy jakie mam #coolstory z wczoraj to ja nie.

Zwiedzałem z moim #rozowypasek @Bebuszek stare miasto w Setubal (Portugalia), piliśmy piwko, zwiedzaliśmy stare kościoły, punkty widokowe etc, kompletnie wakacyjny klimacik.

Wracając na obiad stwierdziliśmy, że przejdziemy się wybrzeżem i wtem ICH zobaczyłem!

Grupka młodych Portugalczyków z blantami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Noo, nie mogłem tej okazji #!$%@?ć :D

Podszedłem, zapytałem czy coś mają do sprzedania, a oni do mnie, że u nich się zioła nie jara i mają tylko "haszisz". takbardzomordaucieszona.jpg, dostałem na spróbowanie solidne buchy,omnomnomnom.gif CHCE TO HEHE xD

No i kupiłem od ziomeczków, chwile pogadaliśmy o głupotach, że u nas głównie topy się pali itp itd. Zostałem ich "MAJ FRIEND AMERICANOS" xDDD

Na koniec krzyczeli, czy chcę bletki, ale jako dobrze przygotowany podróżnik mam zawsze kilka paczek bletek przy sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc tylko im krzyknąłem, że mam swoje. Ich gesty podniesionych kciuków i dalsze krzyki "MAJ FRJEND" słychać było przez kolejne 300m naszego spaceru xD

#narkotykizawszespoko #hasz #haszysz #portugalia #wakacje
  • 18
@Qfarcowy: A, i jeszcze zajebisty lokal na nawpierdzielanie się do syta - "Pirates Bay", pizzeria, na wejściu płacisz ~11euro i leci kolejka pizz, każdy dostaje po trójkącie, zjesz jedną, leci następna, na początku jeszcze starter, w między czasie makarony a na koniec kolejki fenomenalne pizze słodkie. Pizza pastel de nada gniecie jaja :D
@anuskaxx: @Qfarcowy Mątwa czyli tzw. Choco Frito, ale nie wszędzie jest dobre

Jak chcesz świeże owoce morza to jest taki sklep na wybrzeżu z takim rekinem na zewnątrz wiszącym, tam takie starsze panie obsługują ale po angielsku ani be ani me, ale towar pierwsza klasa, świeżutki :-) (Rua Saúde 112 bodaj)
@Stadler: Ja osobiście przez cały okres nocowałem właśnie w Setubalu, więc nie mam jakiegoś porównania, znam też raczej okolice i stolicę. Coimbra z tego co pamiętam to dobra miejscówka na imprezy, lepsza niż Lizbona. Niestety nie jestem w stanie rzetelnie powiedzieć Ci więcej :P