Wpis z mikrobloga

Było o prawdziwym #ronaldo, ale czy ktos pamięta tego asa który #!$%@?ł sobie karierę po śmierci ojca, uciekając w melanż? Proszę państwa, nie kto inny jak sam Adriano EL IMPERATORE, byl moment gdy był najlepszym napastnikiem, ale dosc krótki, a szkoda bo mógł przejść do historii jak ten najlepszy, o którym wszyscy będą pamiętali, warunki fizyczne miał genialne na napastnika. Aha, i w PES 06, był nie do #!$%@?, na turniejach organizowanych wśród znajomych był zakaz wystawiania go w składzie, był nie do zatrzymania w tej grze.

#adriano #pilkanozna #brazylia #mundial #inter #elimperatore #krol
Hejtel - Było o prawdziwym #ronaldo, ale czy ktos pamięta tego asa który #!$%@?ł sobi...
  • 6
@Wojt_ASR: a ja już nie pamiętam co to był za mecz, ale chyba LM bo mecz leciał na tvp1, i też Adriano uderzał z wolnego, i Szpakowski nie wiedział co się dzieje, krzyczał że to prawdopodobnie został pobity rekord jeśli chodzi o szybkość lotu piłki, nie pamiętam dokładnie jak to było ale coś takiego kojarzę. Ehhh byłem jego wielkim fanem, zawsze w niego wierzyłem, ale niestety nie dało się go uratować,
@Wojt_ASR: @Hejtel:

To mecz Interu z Juventusem w 2006 roku. Wcześniej nie była ręka ale niebezpieczne wejście (bez kontaktu) Chielliniego/Balzarettiego.

Nawiasem mówiąc bardzo twardy mecz był wtedy z świetnymi wolnymi. Adriano - nieuznany. Del Piero - zwycięska bramka. W końcówce jeszcze ktoś z wolnego w poprzeczkę trafił.