Wpis z mikrobloga

Wie, że jestem wzrokowcem, że dbałem o wygląd. Ona nie robi zupełnie nic, jakby chciała mnie ukarać. Obżera się i tyje na potęgę - wygląda jak 60 letnia baba w wieku 30 lat z wielkim obwislym brzuchem - ja jednak nigdy jej nie powiedziałem o tym nic złego ani ze jest gruba czy coś podobnego. nie dba o makijaż - nawet taki drobny, prowadzi "kanapowy tryb życia", nic nie czyta i nie robi nic interesującego. Nie ma z nią w ogóle o czym porozmawiać :(

Człowiek pozbawiony jakichkolwiek ambicji ;(((

#rodzina #problemy #kryzys # firstworldproblems #gorzkiezale #niebieskipasek #rozowypasek #nofuture
  • 15
@Pro100wryj: @kineczka1981: @Sudokuu: Oprócz bagażu/obciążenia psychicznego jest brak bliskości i dla mnie jako mężczyzny który ma pewien temperament zupełny brak seksu. Oczywiście jest to skutkiem pewnego "zepsucia się" związku, ale bardzo ciężko jest mi to znieść. Ona nigdy zbliżeń nie inicjowała, nie zależało jej na nich. Zawsze ich jakość i to czy w ogóle były zależało ode mnie. Zawsze zamknięta na cokolwiek nowego - jedna pozycja, żadnych odmian, oczy