Wpis z mikrobloga

#militaria #militaryboners #film Jak ktoś lubi komandosów a w szczególności sealsów to polecam dwa zajebiste filmy "Act of Valor" i "Lone survivor" Nie znajdziecie tam głębokiej fabuły ani zbędnego #!$%@?. Sama taktyczna walka komandosów i pokazanie jak wykonują swoją pracę (aczkolwiek nie są to filmy dokumentalne). BTW. w "Act of valor" zamiast aktorów grają komandosi SEALS :)
  • 6
@echelon_: możesz zapodać, chętnie poczytam. Wiadomo, że to tylko film, jednak jest o niebo bardziej realistyczny niż wcześniejsze tego typu filmy typu "Delta Force" z Norrisem albo "G.I. Jane". Nie ma nieskończonej amunicji itp, imo jest do zaakceptowania jak na film fabularny.
@fuuYeah: Zrobiłem edytkę posta.

Dobrego filmu teraz Ci nie polecę bo nie kojarzę nic z rana jak kawy nie dopiję. Ale jak serial to genialny jest The Unit czy Strike Back (ale dopiero od 2 sezonu).
@echelon_: Dzięki, zobaczę. Ale ta laska to strasznie się spina w tym komentarzu, tak jakby chciała oglądać na żywo prawdziwe akcje komandosów (wiadomo dlaczego nigdy nie obejrzy :)) Nadal uważam, że jako film fabularny (nie dokumentalny) jest to całkiem fajna pozycja dla osób lubiących takie kino. Niemniej jednak bardziej pro wydawał mi się właśnie "Lone survivor" niż "Act of valor".

Niemniej jednak bardziej pro wydawał mi się właśnie "Lone survivor" niż "Act of valor".


@fuuYeah: Bo Lone Survivor nie miał tego całego pieprzonego patosu. Ale błędy i tak miał odnośnie sprzętu czy fabuły.