Wpis z mikrobloga

@orientalist-jack: ło panie, tu się handluje pozycjami wartymi 2 kebsy, dlatego, że jakiś regard na reddicie na to nagonił, a ty się pytasz o subskrypcje warte bańkę zielonych :D

ty to chyba sobie trejdujesz aktywnie z tego co kojarzę, ale serio jest jakaś wielka wartość dodana takich portali? odnoszę wrażenie, że dziś ludzie naprawdę dobre polecajki dają za free w internecie
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: nie ma to większego sensu, pod spodem jest Gemini 3.5, samemu można sobie coś takiego postawić taniej

Ew dzielone konto, scrapper z tego portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A TLDR tego posta z Reddita to, że te portale underperformują Bull market
  • Odpowiedz