Aktywne Wpisy
kutasoglu +14
Tak szczerze, to mnie zajebiście wymęczyła ta faza grupowa. Mało ciekawych meczy, gówniane pory, większość meczów o pietruszkę, bo jeszcze 8 drużyn z trzeciego miejsca wchodzi. Ostatnia kolejka zamiast być na żyletki, to niektórzy maja wyjebongo jak Norwedzy. Nie ma nawet walki o miejsce pierwsze w grupie, bo niekoniecznie drabinka ratuje.
Nie wiem. Może tylko ja tak mam, ale dla mnie fazy grupowe to było zawsze takie święto mistrzostw. Dwa zespoły odpadają, dwa
Nie wiem. Może tylko ja tak mam, ale dla mnie fazy grupowe to było zawsze takie święto mistrzostw. Dwa zespoły odpadają, dwa

michalxd21 +12
Się dziwicie że k---a mecze są anty-europa, przecież od dawna wiadomo że dla europejskich klubów i ogólnie piłeczki Europa jest chyba jedynie ważniejsza od Afryki. W europie nikogo nie trzeba zachęcać do kopania, oglądania czy kupowania koszulek więc pod nas nikt nie musi skakać a rynek amerykański czy azjatycki - o panie, kup koszulkę a my już klękamy i rozpinamy ci rozporek! Tournee przed sezonem po USA? Jak najbardziej! Koszulki specjalnie wypuszczone
źródło: image
Pobierz




Jakieś płatne substacki polecacie?
źródło: Image 25-6-26 at 1.22 PM
Pobierzty to chyba sobie trejdujesz aktywnie z tego co kojarzę, ale serio jest jakaś wielka wartość dodana takich portali? odnoszę wrażenie, że dziś ludzie naprawdę dobre polecajki dają za free w internecie
@perfumowyswir https://x.com/citrini?s=21&t=9fwmDbm9o1vRVQTTM-sVEw
@orientalist-jack: no bańkę w sensie 1000, milion to bym napisał "grubą bańkę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
edit: tu masz fajną analizę, ktoś poświęcił gruby hajs, żeby zobaczyć sprawdzalność analiz
https://www.reddit.com/r/wallstreetbets/comments/1rv9cva/part_2_i_now_spent_13000year_on_substack/
Ewentualnie bańka to spacex ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ew dzielone konto, scrapper z tego portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A TLDR tego posta z Reddita to, że te portale underperformują Bull market
"mala banka" 1M PLN
"duża banka" 1M USD