Wpis z mikrobloga

Piłka nożna to taki żałosny sport ʕʔ

Nie wiem jak ludzie mogą wierzyć, że jeden mecz decyduje o tym, która drużyna jest lepsza. To nawet w siatkówce w fazie grupowej gra się po 4 mecze z każdą drużyną. I te durne zasady. Aktorstwo, brak zatrzymywania czasu kiedy piłka jest poza grą, a później ból dupy, bo zawsze sędzia źle dolicza czas, zawsze. Czterech sędziów, a i tak trzeba było chipować piłkę, bo nie potrafią podjąć odpowiedniej decyzji. XXI wiek, a jakiś nieomylny facet biega za innymi zawodnikami cały mecz, mimo że stadion obserwuje kilkanaście kamer.

#pilkanozna #todno #wyznaniezdupy #takaprawda
  • 51
@polny_zwierz: Ja mówię o grze na wysokim poziomie, a nie podwórkowej kopaninie. Sam lubię pograć w piłkę, nie o tym mówię. Chyba jedyny sport, w którym ludzie podniecają się wysokością kwoty jaką dostał klub/zawodnik za transfer.
@kazminski: No to odwróciłeś przyczynę i skutek. Piłka nożna najpierw była popularna a potem pojawiły się w niej olbrzymie pieniądze a nie na odwrót. Z twojej odpowiedzi wynikalo, ze to pieniadze sa odpowiedzialne za popularnosc pilki noznej
@burbonek7: Wybacz, ale koszykówka to dla mnie nawet mniej interesujący sport niż piłka nożna, chociaż zasady są bardzo w porządku.

Ja pasjonuje się wieloma dyscyplinami, nie podniecam żadną.

@polny_zwierz: Bo w dzisiejszych czasach pieniądze przyciągają i mają duży wpływ na całą dyscyplinę.
@Sport_Freak: Np. wszyscy ci, którzy jutro powiedzą do znajomego: "no i co #!$%@?, mówiłem że wygrają". I setki tysięcy innych, ale chyba nie jesteś aż tak naiwny żebym musiał to tłumaczyć ʕʔ