Wpis z mikrobloga

Piłka nożna to taki żałosny sport ʕʔ

Nie wiem jak ludzie mogą wierzyć, że jeden mecz decyduje o tym, która drużyna jest lepsza. To nawet w siatkówce w fazie grupowej gra się po 4 mecze z każdą drużyną. I te durne zasady. Aktorstwo, brak zatrzymywania czasu kiedy piłka jest poza grą, a później ból dupy, bo zawsze sędzia źle dolicza czas, zawsze. Czterech sędziów, a i tak trzeba było chipować piłkę, bo nie potrafią podjąć odpowiedniej decyzji. XXI wiek, a jakiś nieomylny facet biega za innymi zawodnikami cały mecz, mimo że stadion obserwuje kilkanaście kamer.

#pilkanozna #todno #wyznaniezdupy #takaprawda
  • 51
@kazminski: wrzucilem kupony. moja normalna stawka. Sedziowanie i poziom gry bylo duzo lepsze od polskiej ligi. wynik 5-0 a tam #!$%@? na maksa, w europie juz dawno w chodzonego by sie bawili.

btw jeden mecz decyduje o wyzszosci druzyny tylko w MS/ME. W klubowych rozgrywkach w fazie pucharowej masz zawsze mecz i rewanz.
@Perlo:

Bo pieniądze


wlasnie ogladam lige Peruwianska tego #!$%@? sportu


Na kuponie 1/16 wypłaty, czy ryzykowałeś?


wrzucilem kupony. moja normalna stawka


Tylko utwierdzasz mnie w tym przekonaniu. Już widzę jakbyś oglądał peruwiańską ligę bez zakładów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kazminski: AKurat latynosow lubie sobie poogladac jak graja. Owszem, zaczelo sie od bukmacherki, ale pozniej mnie wciagnelo. Nie sledze tabel, nie znam skladow itd, ale podoba mi sie ta wolna amerykanka w ich wykonaniu, akcja za akcje, drybling co 30s, ataki cala druzyna itd itd. Super sprawa, wiem ze to moze nie jest jakis wysoki poziom, ale czasami zmeczy mnie europejski taktyczny futbol i lubie odmiane. A i nie stawiam meczu
@Perlo: @polny_zwierz: Poza tym, tak jeszcze rozmawiając o pieniądzach posłużę się małą statystyką. Zobaczcie ile obserwujących ma tag pilkanozna a ile bukmacherka. Chciałem w sumie trochę potrollować w tym temacie, ale po prostu się nie da. Taka jest prawda. Sorki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Perlo: Proszę Cię. Wyobraź sobie, że wiem jak wygląda taki totolotek, znam też takich, którzy przegrywają tam życie wiele razy. I oboje wiemy, że najwięcej obstawia się na piłkę. Nawet jeżeli 300 osób obserwowałoby tak tylko dla innych sportów (chyba sam w to nie wierzysz) to i tak mamy remis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jozio0506: Moje
@kazminski: odwieczny hejt na ludzi piszących "proszę cię"

"proszę cię" = " ja tu jestem mądry, a ty gadasz głupoty. pozjadałem wszystkie rozumy i możesz mi buty czyścić, więc proszę cię już uspokój się i słuchaj mistrza jedynego mądrego"