Wpis z mikrobloga

@panDario: Nie kumam fascynacji i gloryfikowania Neymara. Nigdy nie był wybitny, po prostu brazylijczycy lubią się kimś tak podniecać. Zrobił kilka udanych zwodów i wielka gwiazda. Podobnie jest z Ronaldinho. Można go uwielbiać za styl. Ale jakimś wybitnym piłkarzem z super karierą nie był. A i tak taki Neymar mu nie dorasta do pięt
  • Odpowiedz