Wpis z mikrobloga

Zaraz startujemy z pierwszym etapem 101 edycji Tour de France! W tym roku trzy pierwsze etapy odbywają się w UK. Mamy komu kibicować, gdyż w wyścigu bierze udział aż pięciu Polaków! :D Serdecznie zapraszam do Eurosportu na relację na żywo.

Oczywiście jak i przy poprzednich wyścigach, które miałam przyjemność zapowiadać, zachęcam do dyskusji :)

Osobiście mocno trzymam kciuki za całą ekipę Omegi - a w szczególności aby Kwiatkowski był jak najwyżej w generalce, a Cavendish finiszował jak to on tylko potrafi ^^

czas też na spamlistę :D @Bunkier @Navrazz @Traviu @TwardyDziad @wspodnicynamtb @gato @drhipis @Randallovy @PingwinAstronom @szoon @hqvkamil @Bosser


#tdf #tourdefrance #kolarstwo
źródło: comment_CGWmmNCbMuqy3Mjo0IAqVKK4PJtUFVbP.jpg
  • 49
@Aviendha: ktoś jeszcze ogląda tych koksowników ? Dla mnie to od dawna nie wyścig kolarski tylko wyścig z komisją antydopingową, wyścig wygrywa ten którego nie da się przyłapać na dopingu.

Oczywiście złotym medalistą Komisji Antydopingowej pozostaje Lence Armstrong. Naiwnym jest ten kto myśli że obecni triumfatorzy chociażby TdF osiągnęli zwycięstwa dzięki ciężkiej pracy i nieludzkiemu treningowi, za każdym zwycięstwem stoi genialny lekarz i oszustwa w postaci nielegalnego dopingu. Taki jest ten
@artur00: a wskaż jakiś sport wytrzymałościowy bez dopingu? Jakbyśmy bojkotowali każdą dyscyplinę z koksiarzami, to nie byłoby co oglądać ;)

Nie popieram dopingu, ale nie będę z tego powodu rezygnować z oglądania tego sportu, bo jest ciekawy także pod innymi względami - historia, krajobrazy, cudowni komentatorzy... :D
@artur00: Miałeś okazję poznać jakiegokolwiek kolarza ? Nie ? To zamknij mordę.

Nie twierdzę absolutnie, że jeżdżą czysto, ale to wszystko podparte jest ogromną, ciężką pracą. Ale ty jesteś zakompleksionym gimbusem, więc co możesz o tym wiedzieć....
@rooger: Synku, ja Cię nie obrażam, więc nie wiem czemu Ty mnie obrażasz. Kolarzy zawodowych kilku znałem, jak Ty w pieluchy jeszcze robiłeś pewnie, a za ten obraźliwy tekst mógłbym wytoczyć Ci proces z pow. cywilnego, tak dla satysfakcji, byłeś ostatnio w Lublinie ? Chcesz odwiedzić to malownicze miasto, mogę Ci to załatwić, sprawy nie wygram, ale majtki będziesz miał pełne, i rodzice na śniadanie do gimnazjum nie odpalą przez rok.
@Aviendha: > a wskaż jakiś sport wytrzymałościowy bez dopingu? Jakbyśmy bojkotowali każdą dyscyplinę z koksiarzami, to nie byłoby co oglądać ;)

no comment

Chyba inaczej rozumiemy słowo sport
@artur00: sam pisałeś, że jeżdżą też kolarze bez dopingu. Dlaczego więc rezygnować z oglądania transmisji z powodu kilku koksiarzy.

Jak Cię to tak denerwuje to nie oglądaj i tyle ;)

Weź jednak pod uwagę, że jest ogromna liczba osób, która lubi ten sport i wypowiedzi takie jak Twoja nie zrobią na nich wrażenia i dalej będą śledzić wszelkiej maści toury ;)