Wpis z mikrobloga

Przejrzyj tag bojówki i sprawdź, że wiekszość, jeśli nie wszyscy wypowiadający się bawili się w ROMy na Androidzie. Wystarczy tylko rzucić okiem!


@kaskaderMike: Ale ty rzucasz danymi o nic nie opartymi, "a wydaje mi się, że 90%, to na pewno 90%, a jak" to jest żałosne.

Nie, Google nie chce udostępnić bo WP jest dużym
  • Odpowiedz
@Vento: Ios to żadna konkurencja dla androida bo to zupełnie inny rynek. Weź sobie rocznego androida i rocznego wp i zobacz czy android nie zamula, jak ktos zmienia softy co chwile bo lubi sie w tym bawić to może faktycznie mu nie zamula. Mam też galaxy tab 2 i co mi po tym ze jest dużo apek skoro polowa albo nie działa albo ma koszmarny wygląd na tablecie.
  • Odpowiedz
@XsomX: Nie? Znajdź mi ważną dla mnie aplikację nagrywania rozmów na twoim śmiesznym wp8. Nie ma takowej, giń (pomyśleć, że telefony na javie miały nagrywanie rozmów, a na waszym cuda na kiju systemie nie ma, hahahahhaha).
  • Odpowiedz
@Double_G: Niekonwencjonalna czynność i lag. Zadzwoń w sekundzie, gdy ktoś do Ciebie dzwoni. Dziwne problemy z siecią, pomaga wyjęcie SIM. Dużo wszystkiego wszędzie, zawsze wszystkiego szukam i uczę się od nowa gdzie jest kalkulator.
  • Odpowiedz
@Man1ek: pewnie miałeś era G1.

Niekonwencjonalna czynność i lag. Zadzwoń w sekundzie, gdy ktoś do Ciebie dzwoni. Dziwne problemy z siecią, pomaga wyjęcie SIM. Dużo wszystkiego wszędzie, zawsze wszystkiego szukam i uczę się od nowa gdzie jest kalkulator


@albatroz:
  • Odpowiedz