Wpis z mikrobloga

@Vento: ogólnie to używam iOS więc lagi mnie nie dotyczą, ale mam jako drugi telefon Moto G który ma niby prawie czystego androida a i tak muli, i nikt mi nie powie że jest inaczej, a najbardziej to widać podczas pobierania jakichś apek z Google Play, do tego miałem takie flagowce jak S3,Note 2,Xperia Z,One X i chyba Xperia Z jako jedyna jako tako jeszcze chodziła choć w 100% płynna
  • Odpowiedz
czyli zeby android dzialal plynnie to trzeba wydac srednia krajowa na high enda? Dziekuje, postoje. Zaleta windows phona jest to, ze nawet na najtanszym sprzecie wszystko smiga przyzwoicie.


@dawmozilla: jesli 600zł to dla ciebie średnia krajowa to gratuluje ambicji
  • Odpowiedz
@Vento: najpierw weź lumie do ręki i jej używaj i potem sie wypowiadaj ,a co do demonów szybkości,mój różowy pasek ma z2 xperie i przy przewijaniu listy kontaktow lapie krotkie scinki? Dodam że telefon ma tydzień,zero aplikacji,gier ani muzyki. Nawet zdjęć.
  • Odpowiedz
@dawmozilla: A tak szczerze to co mogę zrobić na Androidzie czego nie mogę zrobić na WP? Mam lumie 620, jestem zadowolony, ale może jest coś takiego co skusiło by mnie na Andka, hmm?
  • Odpowiedz
@Vento: Ty jesteś głupi czy tylko udajesz? Gdzie napisałem, że średnia krajowa to 600 zł? Chodziło mi o to, że aby mieć w miarę płynnie działającego androida to trzeba wydać ze 3k na flagowy model a WP działa płynnie na telefonie za 600 zł. Teraz już rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Vento: ale po co się spinać? Miałem w trakcie roku akademickiego dużo czasu to się często udzielałem. Teraz nie mam za bardzo czasu na to więc przestałem obserwować bojówkę i generalnie mam w dupie ten cały szum. Polecam
  • Odpowiedz
@SquashPL: motki też sobie radzą'

@xqwzyts: Wkurza mnie jak goście stereotypowo mówią, że jak android to muł.

Chodziło mi o to, że aby mieć w miarę płynnie działającego androida to trzeba wydać ze 3k na flagowy model


Przecież tutaj widać zerową znajomość androida u tego gościa (@dawmozilla: )
  • Odpowiedz
  • 0
@dawmozilla: wydałem na komórkę 600 zł (Samsung Galaxy Ace 2) Stockowy Android mulił niemiłosiernie, ale wystarczyło wgrać custom roma typu CM i od razu masz plynnie dzialajacego kitkata na 600 mb ramu i procku 2*800MHz ;p
  • Odpowiedz
@dawmozilla: Nie wiem co wy wszyscy gadacie, ja nigdy nie miałem żadnych lagów od początku użytkowania na Androidzie.

WIndows Phone może spodobać się jedynie tym, którzy lubią układać puzzle tudzież niedowidzą
  • Odpowiedz
Ja przesiadłem sie z sgsIII na słabszą lumie 820


@WielkaPolska: czy przypadkiem exynos 4412 i snapdragon s4 msm8960 nie są do siebie zbliżone wydajnościowo? No chyba że ta lumia słabsza ze względu na system? ;]

lecz dużo większych firm proponuje apki da Androida i iOS, a na WP
  • Odpowiedz