Wpis z mikrobloga

Czy chciałbyś żeby w reprezentacji Polski grało w pierwszym składzie 10 murzynów?

  • Tak, wyzwolone, lewackie p0lki już nad tym pracują 54.8% (17)
  • Nie, wolę nasz swojski bigosik z kiełbaską 45.2% (14)

Oddanych głosów: 31

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach