Wpis z mikrobloga

@Dziki_Bigos: AGH jest "uczelnią z tradycjami" i nie ma na miasteczku pokoi koedukacyjnych. Żeby mieszkać z panną trzeba być małżeństwem, planować małżeństwo, mieć dziecko lub kobieta musi być w ciąży. Od tego roku wprowadzili takie ograniczenie, bo zbyt dużo par chciało mieszkać razem w pokojach małżeńskich. Info z pierwszej ręki, sam walczyłem o małżeński ;)
@feelbeats: a głupoty piszesz. Są pokoje koedukacyjne na miasteczku. Nie trzeba być małżeństwem, nie trzeba niczego planować, można też nie mieć dziecka. Jedyne co trzeba, to napisać do dyrektora miasteczka podanie, że chcesz mieszkać z panną i nikt nie robi problemu - dostajesz pokój dwuosobowy z jednym dużym łóżkiem
@jelonek_bambi: zgadza się, tak było dotychczas. Od kolejnego roku akademickiego jest jednak tak, jak napisałem. Sam walczyłem o pokój małżeński dla siebie i narzeczonej i wiem, ile czasu i energii musiałem zmarnować na załatwienie wszystkiego.
@jelonek_bambi: udało się, ale muszę przynieść zaświadczenie o planowanym ślubie, taki wymóg z ich strony. Paranoja, żałuję, że wcześniej nie zamieszkałem z narzeczoną, nie byłoby teraz problemu. Ale najważniejsze, że się udało ;)