Wpis z mikrobloga

  • 0
@Cenwargh: Jak się nudzę to wejdę, zrobię 2 mapki, "po c--j ja w to gram", logoff i na następny dzień powtórka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie umiem grac PoE1 czy PoE2 jak już mam ubraną postać na maxa (w moim mniemaniu).
  • Odpowiedz