tomwick55 tomwick55 7 godz. i 50 min temu 1 + #przegryw #kolchoz #ankieta #polska Czy zrobiliście kiedykolwiek 102% normy w kołchozie? Tak 64.3% (18) Nie 35.7% (10)
dr_papieros dr_papieros 7 godz. i 44 min temu via Wykop 1 + @tomwick55: ja za czasów kołchozu nigdy nie robił 102% normy. Bo mam odrobinę szacunku do samego siebie. Ale znam takich co chętnie takie 102%, a nawet i 120% robili. Potem to stawało się normą, potem oni dalej podkręcali normy i tak do z-------a xD
Czy zrobiliście kiedykolwiek 102% normy w kołchozie?