Wpis z mikrobloga

@tomwick55: ja za czasów kołchozu nigdy nie robił 102% normy. Bo mam odrobinę szacunku do samego siebie. Ale znam takich co chętnie takie 102%, a nawet i 120% robili. Potem to stawało się normą, potem oni dalej podkręcali normy i tak do z-------a xD
  • Odpowiedz