Wpis z mikrobloga

#113tygodni #tonasadla

885,5 - 3,1 = 882,4 kg

No wczoraj zdjęli mi wreszcie gips, to dzisiaj mogłem się normalnie zważyć, pomierzyć i porobić zdjęcia :)

Od początka #113tygodni zrzuciłem 11,6 kg obecna waga 105,4 kg. Kilogramy zrzucone w czasie 9,5 tygodnia, wychodzi z tego całkiem zdrowe tempo :) Chociaż przez ostatnie 2 tygodnie miałem przestój i waga nie spadała bo za dużo żarłem :)

A teraz dalsze cyferki:

27.04 - 3.07

Klatka: 120 cm - 113 cm

Pas 125 cm - 120 cm

Udo 72 cm - 65 cm

Biceps 35 cm - 33 lewy 36 prawy (taka akcja po 6 tygodniach w gipsie)

Łydka 46 cm - 44 cm

Jak bardzo ładnie widać na przykładzie u mnie bęc będzie schodził zdecydowanie ostatni :| A to szkoda.

Co do wczorajszej wizyty u lekarza, powiedział, że w ortezeie mogę teraz pochodzić z 3 miesiące więc ten sezon na #rower można skreślić.

Przy okazji, ktoś kiedyś obcinał pivoty z ramy? Zastanawiam się czym to potem pomalować i zabezpieczyć. #serwisrowerowy

Ogólnie to postęp jest z czego jestem zadowolony. Teraz może uda się włączyć jakąś znikomą aktywność fizyczną w postaci spacerów :) Pozostaje tylko dalej jechać z tym koksem.

#dieta #odchudzanie
  • 11
  • Odpowiedz
@ElCidX: Rama alu? Ja teraz się przygotowuję do malowania, lakierowania właściwie. U mnie to jest tak:

Gołe alu → szlifowanie →odtłuszczanie → podkład → szpachla → szlifowanie → podkład → lakier
  • Odpowiedz
@Mhrok: i wszystko robisz samemu? było wcześniej na niej farba? Bo swoją ramę z widelcem też będę musiał pomalować bo różnią się kolorami :|
  • Odpowiedz