Wpis z mikrobloga

Najgorszy uczestnik HP12:

  • Tobiasz 9.2% (45)
  • Darek 28.3% (138)
  • Andrzej 12.1% (59)
  • Denis 6.8% (33)
  • Bartek 17.9% (87)
  • Krystian 1.2% (6)
  • Maks 6.0% (29)
  • Tymek 0.6% (3)
  • Mateusz 7.0% (34)
  • Marcel 10.9% (53)

Oddanych głosów: 487

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deniol: Darek i Bartek odwalali ale mam wrażenie, że był to efekt lodowatego przyjęcia na starcie przez starą gwardię. Bartek spotkał betonowe pary i wprost nikt go nie chciał, a Darka wyśmiewali za słownictwo i styl bycia. W innych warunkach by się ogarneli.
  • Odpowiedz
@deniol: nie no bez jaj. Można ich nie lubić ale bez Daroslawa i Faraona to by już zupełnie były nudy. Glosujący chyba na głowę upadli. Dla mnie porażka to Denis, który zupełnie nic nie wniósł. A Tymek to nawet nie wiem kto to
  • Odpowiedz