Wpis z mikrobloga

Wrzucałem ostatnio zdjęcie montowanej rozdzielnicy i się całkiem dobrze przyjęło. Teraz na odwrót - takiego pajonka przyjdzie nam niedługo uporządkować. Damy rade? No, nie ma wyboru. Najpierw zdjęcie PRZED. Skończymy to będzie PO czyli metamorfozy - to co internety lubią najbardziej.

#rozdzielniceelektryczneboners #rozdzielniczalbym - ten tag jest tak fajny, że zawita na stałe przy moich wpisach :D

Wołam wszystkich zainteresowanych poprzednim wpisem: @StefanEm , @serial28 , @marek_antoniusz , @Bosser , @Pokrakk , @wisniowySz , @jaywalker , @bezznaczenia , @biuna , @RRybak , @Fauler , @soltynio , @loozaque , @Kennedy , @NaxZST , @emdey , @facke , @project , @Tea , @Python , @swat91 , @Tacocat , @tr00ci0 , @Bresiu , @Vitru , @Szymon6457 , @gumbrew , @gmur , @chmielek007 , @Blein , @Neutrin , @Fatso , @SebusPL , @Telhurin , @kasper93 , @Randallovy , @KartaSieciowa , @Kardig , @NuGuns , @XsomX , @Gummy , @Majkel91 , @HorribileDictu , @wujroman , @Geraziel , @Paczek_w_masle , @kocham_cie , @LQQK , @Nightwolfix , @rotcore , @perpetz , @MoroMoro , @Flowmaster , @smok01 , @hitman2007 , @rnd0nb , @Rakazishi , @ZajebbcieTrudnyNick , @uosiu , @R3d , @qbiszon , @cytoblast , @jaqqu7 , @friendzone , @jarqos , @Migfirefox , @Awerege , @maciao , @Brydzo , @nivixi , @Pawkrol , @Kaerl , @Insomniak , @d00mer , @wuut , @oruniak , @Bartek404 , @iknife , @sir_goryl , @Bartoni , @rrobot , @Cia1990 , @zdechly_jez , @Ghidorah , @Onoki , @megawatt , @Krs90 , @edowow , @upierz , @tomek860827 , @skubol_krk , @CrystalMaiden28 , @bialydom , @bhat , @trudny_typ , @jak_to_mozliwe , @aroaro1993 , @majas , @feelbeats , @nightkn33 , @prezydent_wykopu , @franiu9 , @cuberut
Szloch - Wrzucałem ostatnio zdjęcie montowanej rozdzielnicy i się całkiem dobrze przy...

źródło: comment_jkhEV7L8yM0KHwuunBGeiJmy47LzfeMR.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz