Wpis z mikrobloga

@beer_mam Szukam po prostu takiej lokalizacji, bym nie miał daleko do roboty, ale jednocześnie dobrą komunikację do centrum i coś zieleni w miarę blisko. W Poznaniu płacę za kawalerkę 1,3k, jak przejrzałem na szybko to za 1,5k na Mokotowie znajdę, więc tragedii nie ma - właściwie nie o kasę mi chodziło tylko ogólnie o to gdzie się w Warszawie dobrze żyje, bo pojęcie mam małe :)
gdzie się w Warszawie dobrze żyje, bo pojęcie mam małe :)


@Daiquiri: Mokotów jest super dla nowoprzybysza. Masz mnóstwo parków, sklepów, galeria Mokotów, dobry dojazd wszędzie, korposzczurownie - jak będziesz szukał roboty. Chyba najlepsza dzielnica, bo masz jednocześnie dużo miejsc bardzo spokojnych i takich gdzie się dużo dzieje.
@neib1: ok, chyba wyląduję na Maltańskiej, jedyny minus to kawałek do metra/tramwajów i widzę, że na domaniewską to autobusem raczej - pewnie powinienem zakładać spore obsuwy czasowe rano?
@Daiquiri: Fajna okolica, ale jakbym miał coś zasugerować to okolice Wyględowa. Tam jeszcze nie jest tak drogo jak na górnym Mokotowie, a już jest blisko do metra, są tramwaje i jest blisko do kilku business parków w okolicy jak będziesz szukał pracy.
@neib1: Dzięki za info. Pracę już mam, siedziba na Cybernetyki. Chciałem szukać czegoś właśnie w Wyględowie, w kwadracie Wołoska-Sobieskiego-Woronicza-Rakowiecka, by było blisko i do pracy i do centrum, ale mało ofert póki co widzę tam, a ta Maltańska pasuje mi finansowo. Kwestia tego, czy się nie zajebię rano próbując autobusem jechać na Cybernetyki/Marynarska/Domaniewska - stąd wolałbym tramwaj jednak.