Wpis z mikrobloga

@Dezzerter:

wiadomo że mając 26 lat nie pogadasz o tym co po studiach, o trudach pracy, związkach itp. z osobą powiedzmy 18 letnią tak jakbyś rozmawiał z rówieśnikiem, ale niby dlaczego ma to znaczyć że młodsze pokolenie jest w jakiś sposób gorsze? To przecież normalne, że starszym ludziom trudniej znaleźć wspólny język z młodszymi ze względu na pewien bagaż doświadczeń. Tak było jest i będzie
  • Odpowiedz
@Dezzerter: po prostu parę lat temu nie zdawałeś sobie sprawy ze swojej głupoty. Teraz patrząc na ludzi parę lat młodszych od siebie widzi się debili, bo nie ma mądrych i dojrzałych 20-latków. A dodatkowo zmienia się moda, zmieniają się popularne rozrywki i ciężej jest w 18-letnim kretynie dojrzeć siebie sprzed paru lat, to i później się dorabia ideologię z "ostatnim normalnym rocznikiem". Pewnie za 15 lat przeczytasz w necie zdanie

2003
  • Odpowiedz
@spatsi: Faktycznie mentalnie nie dorosłem do swych 26 lat na karku.

@Jaskier: Raczej jak wszystko szybko się zmienia, kiedyś mając 26 lat i będąc starym kawalerem byłeś odmieńcem ?

Aktualnie z całej mojej grupy (#studbaza) 30-40 osób jedynie 2 osoby mają kogoś na stałe nie mówiąc już o ślubie ...
  • Odpowiedz
@Dezzerter:

Dzisiejsza młodzież lubi luksus, ma złe maniery, nie uznaje żadnych autorytetów i nie ma szacunku dla starszych. W naszych czasach dzieci stały się tyranami. Nie są posłuszne swoim rodzicom, zbyt szybko jedzą i tyranizują nauczycieli.


~Sokrates, ok. 400 r. p.n.e.
  • Odpowiedz
@Dezzerter: moje rodzeństwo i kuzynstwo kest z lat 70-80 i wiesz co? To było pokolenie telewizora nie komputera i dokładnie to samo myśleli już np o mnie. 87here... Moje rodzeństwo a ja to przepaść.
  • Odpowiedz
@Dezzerter: Spoko, ja rocznik 93. Większość ludzi w moim wieku twierdzi, że 95+ to sama patologia i jedna wielka masakra. Dziwne, że jakoś nigdy się nie nawiązuje do lat wcześniejszych. Lecz na Twoim przykładzie stwierdzam, że rocznik 88 to jeden z najgorszych roczników, same cioty, serio( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz