Wpis z mikrobloga

Czy Tobiasz w stosunku do Marty...

  • Wkręcił się w nią na serio 57.6% (223)
  • Gra żeby zostać w programie 42.4% (164)

Oddanych głosów: 387

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fajlip1111: bo nie czuł się zagrożony do momentu, kiedy Roksi nie znalazła chłopa ¯\(ツ)/¯

Z Roksi miał jasny układ: ona doskonale wiedziała, że jak wróci Werka to Dubiel idzie do niej... Nie musiał za bardzo kombinować bo na tamten moment miał pewną pozycję w hotelu
A jak Roksi stwierdziła, że ZESPARUJE się z Darosławem to Dubiel nie ma innej opcji, niż Marta... A że Marta miała wątpliwości to musiał kombinować
  • Odpowiedz
@juskus: Myślę, że próbował się wybielić względem Grażynek, bo wierzyły w miłość od pierwszego wejrzenia Tobiasza do Werki... no i jak to tak mógł szybko zmienić obiekt westchnień

Wyszło średnio XD
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: Dla mnie to po prostu widać. Tobiasz „zmienił się” bardzo szybko o 180 stopni. W zasadzie w ciągu jednego dnia. Jednego wieczora na Pandorze mówi bez ogródek przy Marcie o Werce, chęci podtrzymania relacji, wypowiada się pozytywnie o tym, że rozwijało się to powoli i stopniowo w fajną stronę, że mu to odpowiadało itd.

Powtarza to przy Marcie następnego dnia na gdybalni, by nagle wieczorem być już zupełnie inną
  • Odpowiedz
@Bezobiadu: bez sensu xD Faceci prawie zawsze wiedza czego chcą. Moim zdaniem Tobiasz gra bo chce zostać w hotelu a Marta jest jedyną opcją na ten moment. Wątpię że między nimi dojdzie do czegoś większego.

Weronika jest w typie Tobiasza przede wszystkim z wyglądu i charakteru. U facetów to raczej się nie zmienia, wnioskując po sobie i po swoich kumplach
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: skracania dystansu, jakiegoś dotyku, większej bliskości, nie tylko gadania o tym. Chociaz faktycznie bywa przekonujacy, i od początku nie mial problemu z kokietowaniem dziewczyn, co mogło byc odczytywane jako sprzeczne sygnały
  • Odpowiedz
@olci3k: pewnie jest teraz z z Weroniką i mowi tak zeby dobrze wypaść, nie wygląda na to zeby potrafił tak grac, a jesli tak w co nie wierzę to bylby dobrym graczem
  • Odpowiedz
@Silver86: albo jest z Weroniką i chce żeby nie było jej przykro aaaalbo jest z Martą i chce podkręcić wszystko żeby później było o nich głośno, w końcu przyznał, że poszedł do programu po fejm
  • Odpowiedz