Wpis z mikrobloga

#urodziny #zadarmo #steamsummersale #steam

Ok, smutne to w penis, ale co zrobic. Z racji ze spedzam je sam, i chce podzielic sie odrobina wewnetrznego szczescia, z racji ze nie moge go dzielic z nikim bliskim, otwieram to co ponizej.

#steamgifts Co w zamian ? Wedle uznania, aczkolwiek chcialbym zobaczyc Cie na zdjeciu otrzymujac ten prezent. Prosze nie traktowac tej akcji jako zbieracz plusow bo nie zalezy mi na tym. Chcialbym aby ta akcja jak i poprzednie byla wspolna zabawa. Czas akcji do 21:30. Dzisiaj przekraczam magiczna barierie 30stki. Smutne ze spedzam ja w internecie, ale mimo to chcialbym zeby bylo ciekawiej niz jesli mialbym spedzac je calkowicie sam w 4 scianach. Poprzednio prosilem o łombaty, kawały, powody. Dzisiaj prosze o inwencje twórcza. Sposrod komentarzy wybiore te ktore najbardziej odpowiadaja dla zwyciezcow. Mozecie kolaborowac lub dzialac na wlasna reke ;) W puli nagrod jest 50Euro do przeznaczenia na prezenty w #steam . Mam nadzieje ze ten wieczor minie w zacnej atmosferze. Jesli jestes frustratem, i boli Cie ze ktos chce dac komus, prosze abys nie pisal bzdurnych komentarzy. To tyle ode mnie. Stream podczas aukcji na ktorym mozemy wspolnie porozmawiac jest ponizej:

http://www.ustream.tv/channel/gregucam
  • 74
@gregu-:

Brzmi znajomo. Ostatnio urodziny też spędzam albo sam waląc browary, albo z kumplem robiąc to samo, a na koniec doprawiając się jeszcze flaszką lub dwoma.

Życzę ci żebyś następne urodziny spędził w jak najlepszym towarzystwie bez żadnych obłudników, a wśród nich był twój #rozowypasek

BTW, jak to jest mieć 30 na karku? Za kilka nieubłaganych lat stuknie i mnie, wolałbym się już psychicznie nastawiać ( ͡° ͜ʖ ͡
Pobierz Lookazz - @gregu-: 

Brzmi znajomo. Ostatnio urodziny też spędzam albo sam waląc brow...
źródło: comment_7LEHiwfzli0JZOmxMY7wIRyjZ5t2D6mj.jpg