Wpis z mikrobloga

#urodziny #zadarmo #steamsummersale #steam

Ok, smutne to w penis, ale co zrobic. Z racji ze spedzam je sam, i chce podzielic sie odrobina wewnetrznego szczescia, z racji ze nie moge go dzielic z nikim bliskim, otwieram to co ponizej.

#steamgifts Co w zamian ? Wedle uznania, aczkolwiek chcialbym zobaczyc Cie na zdjeciu otrzymujac ten prezent. Prosze nie traktowac tej akcji jako zbieracz plusow bo nie zalezy mi na tym. Chcialbym aby ta akcja jak i poprzednie byla wspolna zabawa. Czas akcji do 21:30. Dzisiaj przekraczam magiczna barierie 30stki. Smutne ze spedzam ja w internecie, ale mimo to chcialbym zeby bylo ciekawiej niz jesli mialbym spedzac je calkowicie sam w 4 scianach. Poprzednio prosilem o łombaty, kawały, powody. Dzisiaj prosze o inwencje twórcza. Sposrod komentarzy wybiore te ktore najbardziej odpowiadaja dla zwyciezcow. Mozecie kolaborowac lub dzialac na wlasna reke ;) W puli nagrod jest 50Euro do przeznaczenia na prezenty w #steam . Mam nadzieje ze ten wieczor minie w zacnej atmosferze. Jesli jestes frustratem, i boli Cie ze ktos chce dac komus, prosze abys nie pisal bzdurnych komentarzy. To tyle ode mnie. Stream podczas aukcji na ktorym mozemy wspolnie porozmawiac jest ponizej:

http://www.ustream.tv/channel/gregucam
  • 74
@gregu-: Trochę smutno, że świętujesz sam. Chyba wybrałeś nie najlepszą porę za taką zabawę bo jest piątek wieczorem :P. W imieniu całej rzeszy mirków życzymy Ci awansu w rankingu, braku banów i koloru bordo :D
Tak jak mowilem/pisalem wczesniej, mimo ze sa to moje urodziny, chcialbym sie nimi podzielic z Wami wszystkimi, zatem czekac na wasze tytuly które chcielibyscie dostac bez okazji lub z okazji moich urodzin na steam.
@Vuze: i o to chodzi, prosze podaj nazwe gry, nie wstydz sie, i pamietaj tylko ze jestes z innymi wykopowiczami i pula wynosi 50E, moglbys chciec gre za 49,99 ;) ale to odrzuce , bo mamy sie dzilic, takze pomysl dobrze ;)