Wpis z mikrobloga

#urodziny #zadarmo #steamsummersale #steam

Ok, smutne to w penis, ale co zrobic. Z racji ze spedzam je sam, i chce podzielic sie odrobina wewnetrznego szczescia, z racji ze nie moge go dzielic z nikim bliskim, otwieram to co ponizej.

#steamgifts Co w zamian ? Wedle uznania, aczkolwiek chcialbym zobaczyc Cie na zdjeciu otrzymujac ten prezent. Prosze nie traktowac tej akcji jako zbieracz plusow bo nie zalezy mi na tym. Chcialbym aby ta akcja jak i poprzednie byla wspolna zabawa. Czas akcji do 21:30. Dzisiaj przekraczam magiczna barierie 30stki. Smutne ze spedzam ja w internecie, ale mimo to chcialbym zeby bylo ciekawiej niz jesli mialbym spedzac je calkowicie sam w 4 scianach. Poprzednio prosilem o łombaty, kawały, powody. Dzisiaj prosze o inwencje twórcza. Sposrod komentarzy wybiore te ktore najbardziej odpowiadaja dla zwyciezcow. Mozecie kolaborowac lub dzialac na wlasna reke ;) W puli nagrod jest 50Euro do przeznaczenia na prezenty w #steam . Mam nadzieje ze ten wieczor minie w zacnej atmosferze. Jesli jestes frustratem, i boli Cie ze ktos chce dac komus, prosze abys nie pisal bzdurnych komentarzy. To tyle ode mnie. Stream podczas aukcji na ktorym mozemy wspolnie porozmawiac jest ponizej:

http://www.ustream.tv/channel/gregucam
  • 74
@gregu-: Pamiętam jak ja przechodziłem z lat naście(19-naście) do dzieścia(20-dzieścia) :P jak chciałem tego zapobiec :P ale jak już przeszło to nie czuje żadnej różnicy, tak samo będzie w przypadku pewnie 30, 40 itd. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@gregu-: według mnie po prostu to jest jakieś tam spełnienie życiowe. Jeżeli powiedzmy masz możliwość siąść sobie na swoim zajebistym ogrodzie, koło zajebistego basenu, pijąc nawet szampana za 100-200zł, to daje to jakąś tam satysfakcje i spełnienie życia. Daje poczucie że się coś osiągnęło.
@gregu-: nie mówię o aż tak dużej kasie. Jak ktoś kupuję szampana za 10 000 żeby sobie wypić w sobotnie popołudnie to już jest coś z nami nie halo;)

a Ty widzę mówisz o bardzo krytycznych teraz przypadkach.
@gregu-: po prostu mówisz tylko i wyłącznei o bardzo krytycznych przypadkach, gdzie ktoś ma full kasy, a żadnych prawdziwych znajomych, a to jest trochę generalizacja. Fakt, że masz dużo kasy nie musi znaczyć, że nie masz znajomych;)