Wpis z mikrobloga

@Persil: powiedziałbym, że jest całkiem dobrze, teraz na fotce widzę, że od nóg do kiery jest blisko, ale tak byłem zaaferowany autem, że nawet nie wiem, jak kiera była ustawiona. Pewnie dało by się ją troszkę podnieść.
@Deadwolf: Chyba od początku istnienia Alfy wkładane są grille w kształcie takiego trójkąta - element identyfikacyjny, unikalny i w mojej ocenie po prostu piękny.

Z alfami to jest tak, że na zdjęciach wyglądają normalnie, ale prawdziwe wrażenie robią dopiero na żywo o czym się nie raz przekonałem sam.


@piotreek88: Mam dokładnie tak samo ;) Taka najprostsza 156. Na zdjęciach jest po prostu ładna, jak widzisz ją na żywo jest piękna,
@piotreek88: Ja w alfoholizm popadłem już kilka lat temu i nie mam zamiaru się z tego leczyć ;)

Tydzień temu wreszcie stałem się posiadaczem jednej z Alf (156) i już w sumie z 5 razy słyszałem, że to przecież takie awaryjne i się sypie. A nie było jeszcze spotkania ze szwagrami Januszami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Alfa 4c to prawdziwe sportowe auto, audi i mazda takie udają.


@piotreek88: Akurat MX 5 niczego nie musi udawać - w tym aucie zawsze chodziło o prostotę i dobrą zabawę co przy niewygórowanej cenie zapewniło temu modelowi tytuł najpopularniejszego roadstera na świecie. Chociaż i tak to nadwozie ma więcej wspólnego ze sportem niż większość modeli sprzedawanych jako auta "sportowe". 4C oczywiście bardzo fajne i z tą ceną to byłaby okazja stulecia