Wpis z mikrobloga

@chapeaunoir: Np z tego:

Wykop kazał mi się przywitać. Przedstawie się, jestem Meister :) niektórzy tak na mnie mówią. Interesuję się islamem jako ze w rodzinie mam osoby tego wyznania i elektroniką. Jestem też wegetarianinem :)


Serio, człowieku c--j kogo obchodzi co
  • Odpowiedz
@wdowapotedlarzu: Według mnie propagowanie zdrowego trybu życia jest dobre i tak jak chapeanuoir wyżej napisał przedstawiłem swoje poglądy, równie dobrze można rzec "Po co się zaczałeś udzielać na wykopie, przecież twoje zdanie nikogo nie obchodzi" Co do drugiego: przeważnie jest to mięso z biedronki, kiełbasy z innych miejsc przetworzone miliard razy. Przecież wiesz jak wyglądała sprawa z solą odpadową. Nie oszukujmy się nie sprawdzisz tych handlarzy padliną, jak robią szynki
  • Odpowiedz
@wdowapotedlarzu: Po pierwsze nie jestem jak to ładnie i tolerancyjnie ująłeś "muslimem" interesuję się tą religią, mam w rodzinie osoby tego wyznania, więc podchodzę do tego z szacunkiem, ale widać, że argumenty się skończyły więc atakujemy personalnie :)

Na przyszłość nie obrażaj muzłumanów proszę, szanuj inne poglądy i religie :)
  • Odpowiedz
@wdowapotedlarzu: wegetarianizm to poglądy na temat jedzenia zwierząt.

Podobne miał np. Leonardo Da Vinci rzucając tekstami:

"My body will not be a tomb for other creatures." " Dzisiaj zapewne nazwałbyś go wegezjebem i napisał "dzięki takim osobom jak ty Leonardo istnieje tag #bekazwegetarian
  • Odpowiedz
@Meister_Yusuf: To teraz opowiem anegdotkę: czterdziestoletni George Bernard Shaw w jednym z wywiadów, zagadnięty o to, jakie pytanie go najbardziej denerwuje odparł: "najbardziej drażni mnie ciągłe pytanie moich znajomych, czy czuję się dobrze na diecie wegetariańskiej".

Gdy miał dziewięćdziesiąte urodziny jeden z początkujących dziennikarzy zapytał go, jakie pytanie w swojej karierze uważał za najbardziej denerwujące. George zamyślił się i odpowiedział: "kiedyś to bylo ciągłe dopytywanie się moich znajomych o to,
  • Odpowiedz