Wpis z mikrobloga

@FaktyTVN: Zapewnialiście wczoraj na mirko w odpowiedzi na mój post, że w dzisiejszym wydaniu usłyszymy o słowach Tuska o paliwie za 7 złotych. I co? I nic. Nadal o tym nie wspomnieliście!

Nie było też nic o przekupieniu Religi. Powtórzyliście tylko wczorajsze cytaty z Sikorskiego. Zamiast tego mieliśmy okazję zobaczyć przejmujący materiał o pastorze transseksualiście i reportaż w którym dziennikarz zachwycał się jak to przystojni są kryminaliści osadzeni w zakładach karnych. Macie wy w ogóle jakiś wstyd?

Mam dla was radę: zmieńcie oficjalnie nazwę na Tusk Vision Network. Przynajmniej każdy widz będzie wiedział z czym tak naprawdę ma do czynienia.

Zbigniew Herbert powiedział kiedyś o Adamie Michniku -- "jak jest potwór, to powinien mieć twarz potwora". Wy analogicznie powinniście mieć twarz Donalda Tuska.

Ja nie wytrzymuję takich hybryd jak wy, ja uciekam przez okno z krzykiem...

#tvn #tvn24 #faktytvn #propaganda #manipulacja #polityka #media #telewizja #4konserwy #aferapodsluchowa #tusk #oswiadczenie
  • 6
@snapwheed: > Zapewnialiście wczoraj na mirko w odpowiedzi na mój post, że w dzisiejszym wydaniu usłyszymy o słowach Tuska o paliwie za 7 złotych.

Możesz wskazać, gdzie zapewniali? Ja nic takiego nie widzę.