Wpis z mikrobloga

Chcę w tym wpisie nawiązać do Emila, Straży Miejskiej, Policji... Mi jest żal każdego jednego strażnika miejskiego z filmików, oprócz tych o totalnym braku kultury i chamstwie, jednak teraz na siłę się szuka sensacji z fotoradarami.

Wiecie #!$%@? co? To nie Ci strażnicy są winni czemukolwiek. To wasi wybrani rządzący i miłościwie panujący. Nie ma szkoleń,, kontrole w państwówkach są nijakimi kontrolami, tak naprawdę gówno jest kontrolowane. Strażnik Miejski to osoba, która musi #!$%@?ć za 1500, robić co mu każą, bo go wyjebią inaczej.

NIE MA SZKOLEŃ dokładnych, zakres prawa, pracy, zakres obowiązków - to wszystko sprowadza się i tak do fotoradarów dzięki Wam.

Jak dostajecie odgórne polecenie umyć podłogi, albo pracy fizycznej jakiejkolwiek to wypieracie się? Układami są wybierani komendanci, to oni nakazują podwładnym robić to i tamto. TO, że lata sobie taki Emil, to tylko ich denerwuje. Dlaczego? Jak Ty byś się czuł jakby codziennie ktoś Ci patrzył na ręce, jak pracujesz? Ja nie twierdzę, że Emil robi złą robotę, wręcz przeciwnie. Jednak obowiązkiem powinny być szkolenia z ustawiania fotoradaru, a takich nie ma.

W budżetówkach do dzisiaj są ludzie, którzy nie potrafią stworzyć tabelki w Wordzie, albo odnaleźć sortowania w Excelu. Tu wszystkich trzeb wywalić ze stołka...

#coztapolska #gorzkiezale #strazmiejska #budzetowka