Normalny_Wykopek Normalny_Wykopek 27.12.2025, 21:12:26 via Wykop 6 + @zrzed: Powinno być odwrotnie, Tusk po stronie Unii, a Nawrocki po stronie Konfederacji
macvir macvir 27.12.2025, 21:21:04 via Wykop 1 + @zrzed: obaj są z wybrzeża tj północy xD powinno być stronnictwo polskie vs stronnictwo niemieckie
zrzed zrzed 28.12.2025, 09:37:48 via Wykop 0 + @Normalny_Wykopek: tego nie wiadomo WLASNIE xd obaj to "Zdrajcy" swoich niby poglądów
źródło: obraz
Pobierz