Aktywne Wpisy

Pangia +142
ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#czarneblachy
#czarneblachy
źródło: 1000011370
Pobierz
KladzSie +11
Tak dawno nie piłem yerby poleccie coś trendy #yerbamate #yerbamatewykopclub





źródło: Wujeka_Argentum
PobierzKiszone prawie 4 lata
I tak dostałem Britannia 2022
źródło: 005fa72da2df47cc96027aec68ec1de1
PobierzOrientujecie się czy Tavex każdą monetę dokładnie weryfikuje i czy przy większej ilości jest opcja negocjacji? O ile bulion jeszcze spoko, tak ceny skupu kookaburry czy innych monet z lekkim premium to żart
@Filipterka25: Nie, ale 50PLN spreadu to chyba trochę na bogato nie sądzisz?
@Gensek: Sądzę, że handel fizykami poza I2I (inwestor do inwestora) to zawsze jest mniejsze lub większe zbójectwo ze strony skupu/dealera. 50 PLN to tak, pewnie jakiś rekord wyjdzie, ale ten - cieszmy się, że skupują. NBP swego czasu zawiesił w p---u skup złota monetarnego prawie z dnia na dzień, jakoś koło 2012 roku. NBP, nie prywatna spółka bez odpowiedzialności.