Wpis z mikrobloga

@darkroman: Wszystko co robili pod szyldami Play&Mix, DJ. Wituś i innymi miało być w założeniu sieką i totalną beką z rynku, ale do utworów to kilka na szybko przypomnianych:

Magdalena-Tańcz tańcz

Amadeo-Różo wschodu

Mix Age-Tak kocham Ciebie

Atlantis-Myśli i słowa

To te piosenki które robiły wytwórnie a nie zespoły, ale są jeszcze kapele Beat Magic, Jamrose, Top One, MC Diva, I&I, Calabash, K. Martin które same z siebie to robiły na
@Cinoski: mamy na wykopie eksperta discopolo! :) nieźle. Dzięki stary. btw. przypomniałeś mi że miałem kiedyś kasetę Atlantis i oni typowo byli tacy do przodu na tamte czasy pamiętam. Mój najlepiej zapamiętany kawałek zapodaję :)
darkroman - @Cinoski: mamy na wykopie eksperta discopolo! :) nieźle. Dzięki stary. bt...
@darkroman: Jakim cudem jej nie wpisałem, o wiele lepsza niż Myśli i słowa choć Albercikowi z Atlantis i tak mariaż z dance'm wyszedł średnio. Jak dla mnie Top One i kapele pod ich opieką były najbardziej do przodu na rynku-Kasia Lesing, Daniel, K. Martin to była czołówka ale także te ze Snake Music miały swoje hity i warto pamiętać że w Polsce elektronika lat 90 to nie jest wyłącznie disco polo