Aktywne Wpisy

Jeszcze kilka dni temu @dr_Batman nas przekonywała, że 100k na miesiąc to ma może kilkuset politycznych nominatów. Teraz się okazuje, że może ich być ponad 5600, a to dopiero wstępne szacunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
źródło: Screenshot-20260618-134951-Samsung-Browser
Pobierz
KingOfTheWiadro +11




źródło: 1000020343
PobierzJak dobrze że na rynku smartfonów im to nie wyszło.
Czy ten pomysł jest nadal aktualny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z resztą ludzie instalują Debiana stable który przez lata me jedne i te same paczki i jakoś ludzie żyją, idea ta sama. Zmieniać jak najmniej
A czy ty polecając taką wersję Windowsa ostrzegasz przed tym że do gier czy ogólnie na dłuższą metę, będzie problem z nowościami?
Pamiętam jak Windows 7 był w tej sytuacji, niby system działa, ale oprogramowanie z programu na program porzuca wsparcie
@Rustyyyy: Szczerze? Wątpię. Obecnie nie ma w Windowsie aż takich rewolucji żeby coś fundamentalnie nie działało bo siedzisz na zamrożonej wersji. Obecna wersja LTSC dla Win11 to 24H2 a dla Win10 to 21H2. Siedzę na tym drugim i wszystko działa jak należy, choć najnowsze w co grałem to Yakuza 7 i Cyberpunk 2077, a sporo programów które mają wymagania minimalne jak np. PowerToys albo Windows Terminal zaczynają
@Rustyyyy: z jednej strony tak, a z drugiej dzięki flatpakom czy innym appimage to już teraz nie ma takiego znaczenia.
Dzięki takiemu podejściu łączysz stabilność Debiana, z możliwością instalacji świeżych appek bez ryzyka skasztanienia sobie systemu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)