Wpis z mikrobloga

Tyle piwa się tu pije, a tylko Ciechan ma firmowe konto (tj. Amber też ma, z zerową aktywnością)... Dziwne, że tak mało browarów korzysta z darmowej reklamy i okazji do budowania PR.

Zatem: dzień dobry! Ruszyliśmy 7 VI 2014 ze sprzedażą, więc jeszcze długa droga, zanim staniemy się rozpoznawalną marką. Ale nam to nie przeszkadza - piwowarstwo to sztuka wymagająca czasu, uczy cierpliwości.

Btw, czy konkursy typu "daj plusa, a my wylosujemy 4 osoby wygrywające darmowy kapsel" nie są zbyt atencyjne? Choć za łatwe plusy to możemy się trochę sprzedać... to jest: rozdać ;).

#p--o #piwowarstwo #perun #darmowareklamanawykopie

PS.

@marcobolo - nie myślałeś o utworzeniu oficjalnego konta? Bordo wtedy raczej nie utrzymasz, ale niebieskie w zamian wygląda nienajgorzej ;)
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrowarPERUN: Cały czas się zastanawiam, ale tu wolałem jakoś prywatniej działać. Chociaż niebieskie też nie jest złe, może odpalę po rozlosowaniu butelki (może dwóch?) Hadesa leżakowanego w beczce wśród subskrybujących :P
  • Odpowiedz
@BrowarPERUN: W takim razie gdzie najbliżej będzie można skosztować trunku? Rozumiem, że oficjalną drogą nic się nie da ale tak po cichaczu moglibyśmy coś wykombinować. Np. jako darowiznę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jaywalker:

taki cichacz, że pół Polski może go przeczytać ;) tak się mówi, "cena nie gra roli", a potem okazuje się kluczowym parametrem :P.

Trzeba sprawdzic kalendarz, może jakaś impreza piwna się kroi na którą warto przyjechać? W sumie, nie byłem tam nigdy, ładne miasto do zwiedzania?
  • Odpowiedz
@BrowarPERUN: Trochu straciło na wartości poprzez zrobienie betonowej pustyni pod ratuszem ale zostało sporo rzeczy do zwiedzenia. Szkoda, że stare, drewniane bojary się nie zachowały no ale well... W ogólnym rozrachunku polecam tak 2-3 dni żeby zwiedzić Białystok + okolice. Jak coś służę za przewodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aaa, no i można zwiedzić Browar Dojlidy od Kompanii jak się zgodzą ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
@BrowarPERUN:

Dziwne, że tak mało browarów korzysta z darmowej reklamy i okazji do budowania PR.


w sobotę była premiera pierwszego piwa pt. Jasny Grom w stylu American Pale Ale. Nawet dobre p--o, z
  • Odpowiedz
@paffnucy:

tak, jeśli podmiot posiada koncesję detaliczną, to nieco łatwiej rozwiazać kwestię prezentów alkoholowych. My takiej nie posiadamy, więc teoretycznie urząd skarbowy/celny mógłby się przypieprzyć.
  • Odpowiedz
@sekibun:

sprzedaż wysyłkową prowadzą niektóre sklepy np. Piwoteka czy Piwonia. Mając koncesję hurtową nie możemy sprzedawać indywidualnym klientom piwa - zresztą, byłoby to podcinanie gałęzi na której się siedzi...

@nacnac:

gdybym napisał że p--o zajebiste, od razu ktoś odpisałby "piłem, dobre, ale nie powala, wcale nie zajebiste". Wolę napisać jak jest, aczkolwiek myślę, że jest warte swojej ceny.
  • Odpowiedz