Wpis z mikrobloga

Tyle piwa się tu pije, a tylko Ciechan ma firmowe konto (tj. Amber też ma, z zerową aktywnością)... Dziwne, że tak mało browarów korzysta z darmowej reklamy i okazji do budowania PR.

Zatem: dzień dobry! Ruszyliśmy 7 VI 2014 ze sprzedażą, więc jeszcze długa droga, zanim staniemy się rozpoznawalną marką. Ale nam to nie przeszkadza - piwowarstwo to sztuka wymagająca czasu, uczy cierpliwości.

Btw, czy konkursy typu "daj plusa, a my wylosujemy 4 osoby wygrywające darmowy kapsel" nie są zbyt atencyjne? Choć za łatwe plusy to możemy się trochę sprzedać... to jest: rozdać ;).

#p--o #piwowarstwo #perun #darmowareklamanawykopie

PS.

@marcobolo - nie myślałeś o utworzeniu oficjalnego konta? Bordo wtedy raczej nie utrzymasz, ale niebieskie w zamian wygląda nienajgorzej ;)
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Westert: U kogo będziesz robił pracę inżynierską? U dr E. Kordialik-Bogackiej? Jeśli związany z fermentacją to sądzę, że u niej.

@BrowarPERUN W jakiej kategorii na Birofilii sędziujesz? W niedzielę będę w Łodzi, zobaczę czy dostanę "Jasnego Groma"
  • Odpowiedz
@Westert: Rzeczywiście, Pani dr Berłowska również miała takie tematy prac Szczególnie o pracę związane z brzeczką. Występują dalej prace związane z ozonowaniem? Czy to opakowań, brzeczek czy wywarów?
  • Odpowiedz
@browarPL: Tego nie mogę stwierdzić- jestem pierwszym rokiem towaroznawstwa żywności i nie wiem jakie inne tematy mają inne kierunki. Mój temat ma opierać się na zastosowaniu biomasy pofermentacyjnej, jednak zastanawiam się nad jego zmianą w stronę produkcji alkoholu, brzeczki, mikrobiologii. Koleżanka ma temat o zastosowaniu enzymów słodu.
  • Odpowiedz
@Westert: To jest chyba jeden z kierunków międzywydziałowych?

Ciekawe tematy swoją drogą. Ja miałem właśnie o ozonowaniu. Zastosować biomasę można na fajne sposoby. Miałem temat na seminarium o Ochronie Środowiska w browarnictwie i wtórnym wykorzystywaniu odpadów browarniczych.
  • Odpowiedz