Wpis z mikrobloga

TL;DR: Chwalę się apką w railsach. Możecie spokojnie przewijać dalej.

Huh, zrobiłem sobię aplikację do zarządzania czasem. Do niedawna używałem zwykłych samoprzylepnych karteczek i na nich robiłem Macierz Eisenhowera. Całkiem proste i przydatne przy szybkiej ocenie co muszę zrobić...

Postanowiłem zrobić mini web-aplikację po to aby ustalić ją jako stronę domową. Za każdym razem gdy chce wbić gdzieś na stronkę i się odmóżdżyć najpierw widzę czy nie mam nic pilnego do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) .Całość napisana w railsach i powoli rozwijana.

Może powinienem ją udostępnić gdzieś? Całość jest podpięta pod api twittera (autoryzacja), więc wspiera wielu użytkowników...

Ogólnie polecam tą metodę - nie jest jakoś specjalnie przekombinowana. Dzięki niej nie zostajemy z ręką w nocniku ;)

#zarzadzanieczasem #eisenhower #priorytety #rubyonrails
  • 14
@tler: Ło ale żeś odkopał ^^

Zapomniałem o tych tagach (wstyd) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teoretycznie cała strona działa (sam jej używam codziennie) tylko musiałbym upublicznić na Facebook API i Twitter API. No i wykombinować jakąś sensowną domenę gdyż obecnie jest taka.

W sobotę jadę jako opiekun na obóz więc internetów nie będzie - udostępnie gdzieś w sierpniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HCLB: Strona jest "w #!$%@?" minimalistyczna. Z tego co widzę utworzyłeś konto i dodałeś zadanie - czyli wszystko działa jak należy. Póki co tak jak pisałem muszę dodać chociażby sensowną domenę.
@HCLB: Huehuehuehuehue....( ͡ ͜ʖ ͡)

heroku run rails c

User.last.tasks

Ogólnie nie zamierzam patrzeć w niczyje zadania. Po prostu zdziwiło mnie to że Twitter zadziałał xD I wolałem się upewnić czy działa.
@HCLB: Z tego co zauważyłem Heroku przechodzi w jakiś stan standby gdy jest długo nie odwiedzana strona. Przez co potrafi długo ładować się ;)

No ale darmowe i nie ssie pały tak jak hosting na którym "mam" bloga xD