Wpis z mikrobloga

Zapewne wszyscy są ciekawi jak idzie zbiórka zatem kilka numerków:

Do teraz złożyło się 38 osób z czego 22 osoby nie składały się w żadnej z poprzednich zrzutek :)

Złożyliśmy się średnio po 16,15zł i aktualnie mamy na serwer 618,96 zł!

Sloty:

32 - 20 głosów

48 - 17 głosów

64 - 1 głos (sorry @Bunkier :) )

#wykoparmy #wykopserwer
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Persilsi: Serwer Battlefield 3 na który się składamy.

@flager: No mniejwięcej tak :)

@parasolki: To były cebule. Przewiduję, że z taką ilością monet będziemy spokojni na jakieś 5 miesięcy. Dostanę fakturę dopiero 16 czerwca więc nie jestem pewien ile dokładnie tam to wyniesie.
  • Odpowiedz
@najman: jeśli będzie z tym problem to pomyślimy. Do tej pory nie udało się nigdy zebrać kompletu VIPów na serwerze. Nie jestem pewien jak bardzo musielibyśmy się starać, żeby zebrać 38 osób w tym samym czasie do grania :)

A jeśli będzie źle to po prostu slotów się dokupi i pozamiatane

@parasolki: Trochę tak a trochę zostało z poprzednich zrzutek (trochę ponad 5 zł :) )
  • Odpowiedz
@Artysta89: Przestawiać w dół można, zastanawiam się czy jak przy ładowaniu mapy przestawi się na mniej to (np. włączy się tryb który lepiej grać wmniej osób) to czy powywala ludzi czy raczej nie będzie wpuszczać dopóki nie zejdzie poniżej tej ilości.

Jeśli ta druga opcja to byłoby spoko - możnaby napisać mały plugin, który w zależności od trybu gry dostosowuje ilość slotów 32/48 :)
  • Odpowiedz
@moriturius: ja póki co odpadam. RF511 mnie zawiódł.. jak jeszcze z pół roku temu dało się odpalić BF3 na medium tak teraz to już na low i przy rozdziałce 1280x720 są lagzy i się grać nie da. Kupię nowy sprzęt to się będę mógł dołożyć, póki co nie ma sensu..(,)
  • Odpowiedz