Wpis z mikrobloga

Kupowalem poszetki na allegro, gosciu napisal, ze dla pierwszej osoby ktora kupi poprzez "kup teraz" do zamowionych 2 poszetek wyslę trzecia gratis. Oczywiscie nie dorzucil tej trzeciej i pytam grzecznie czemu :D A on mowi, ze wystawial taka oferte tez na innych stronach/forach i tam ktos szybkiej kupil ( ͡º ͜ʖ͡º) No to mówie sebkowi, że ja kupilem tylko dlatego że mialem dostać trzy poszetki i chce trzecią(oprocz mnie nikt na tej auckji nic nie kupil ,a innych aukcji na #allegro nie było), na co on, że nie będzie mi robił prezentów.

Oczywiście polecial negatyw, ale na prawde załamuje mnie podejscie do klienta czasami niektorych #januszebiznesu .. A poszetki w sumie fajne, polecilbym go tutaj, moze by ktos kupil nawet. Troche #coolstroy #narzekanie #modameska #ubierajsiezwykopem też.
  • 7
@betonkomorkowy: Np. mozna kupic a potem powolac sie na jakis sprzeczny z tytulem albo sam ze soba fragment opisu i zrezygnowac z kupna. Ostatnio od oszusta sprzedajacego podrabiane kamery za to dostalem komentarz "moralne i intelektualne dno".