Wpis z mikrobloga

Poznałem na studiach laske jakoś miesiąc temu. Normalnie znajomość sie rozwijała w piątek sobie pisaliśmy i ja zapytałem czy zobaczymy sie w wakacje bo tak to przez 3 miesiace kontakt sie urwie a szkoda by było to mi odpisała "haha to miło mi". Potem coś napisałem na inny temat i juz nie wyświetliła wiadomości. W niedzielę sie odezwałem, że chyba jednak nie aż tak miło skoro sie nie odezwała. A ta ze nie miała czasu bo miała imprezę w piątek i sobotę l. Zapytałem czy one były całodobowe a ona odpowiwdziała "można tak powiedzieć haha". No to jej powiedziałem że mimo wszystko to nie jest problem napisać od razu ze musze iść nie mam czasu czy za parę godzin odpisać to wyświetliła i nic. Nwm czy ja jestem jakiś przewrażliwiony czy laska jednak kompletnie nie warta uwagi jak tak się zachowuje? #zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 135
  • Odpowiedz
Najbardziej zajęta osoba na świecie jest ktoś kto nie jest Tobą zainteresowany. Dziewczyna nie jest Tobą zainteresowania teresowana i pokazała teraz że jesteś jej chwilowym wypełniaczem czasu. Jeżeli ona z Tobą tak pogrywa to ja bym już z nią nie chciała mieć nic wspólnego
  • Odpowiedz
@gazozaur: z jakiej racji obrażasz dziewczynę? Jakby napisała wprost, że nie jest zainteresowana to przegryw by ją właśnie takim słownictwem zalał na wykopie :))) w końcu jak śmiała odrzucić Janka z zakolami i pewnie nadwaga :)
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: nie jesteś przewrażliwiony. Jest społeczne przyzwolenie na olewanie drugiego człowieka, co jest dla mnie nie do pojęcia. Nie mieć kilku sekund by napisać "odpisze później" to już naprawdę dramat.

Olej ją, zablokuj i z głowy. Uprzednio kulturalnie pocisnij, że należy p0lką i tyle.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: obrażam, bo tak mi się spodobało. Zresztą typ też niezły jełop, skoro nie ogarnia tyle czasu, że nie jest nim zainteresowana i jeszcze płaczące pełne żalu wiadomości wypisuje, typowy wykopek z aspergerem.
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: ona nie jest zainteresowana a Ty wyszedles na tyrana ktoremu ona sie musi podporzadkowywac i tlumaczyc. tez czasem widze tresc w powiadomieniu i nie odpisuje od razu bo po prostu nie chce mi sie podejmowac akurat w tym momencie rozmowy z ta osoba a potem zapominam. not a big deal
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: "Potem coś napisałem na inny temat i juz nie wyświetliła wiadomości."

#!$%@?, świat się kończy, jak takie rzeczy się dzieją. Dasz sobie radę czy organizować wsparcie psychiczne?
  • Odpowiedz
@TurboMarcin:

to nawet nie jest it's over
to się nawet nic nie zadziało, że co? znajomość się rozwijała ??

"haha w twojej głowie"

zapomnij o niej, a rada na przyszłość i następne kontakty: sprawiaj bardziej wrażenie człowieka który ma co robić, wie co robić a nie płaczek bo laska mu nie odpowiedziała od razu
i jeszcze ją ustawia xD
  • Odpowiedz
  • 23
@WyzwolonaPodrozniczka: @Masuj @Masuj @gazozaur @ZielonyRozpustnik @Utero Słuchajcie ale to nawet nie chodzi o to że laska mnie olała jakby no od razu wiedziałem, że elo jak to typ osoby co cały weekend po klubach lata ale dla was to jest normalne kogoś tak olać bez słowa? Nawet nie mieć odwagi powiedzieć wprost że nie mam czasu/nie chce xd. Coraz częściej słyszę o takich przypadkach i dla mnie to jest jakaś patologia
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: Uważam, że jest to całkowicie normalne ;) nie raz spotkałam się z agresją słowną w moim kierunku po stwierdzeniu na czym stoimy i że nic z tego nie będzie, dlatego ja po prostu ghostuję :))
  • Odpowiedz
  • 10
@Mamaboss: Jak ktoś jest w takich sytuacjach agresywny no to z nim jest coś nie tak, rozumiem jak ktoś zapyta czy będzie chciał poznać powód ale bez agresji. Jednak nadal uważam, że lepiej powiedzieć wprost i najwyżej jak ta osoba się za bardzo zdenerwuje to wtedy ghostowac
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: Typiara olała cie już w pierwszej odpowiedzi dając do zrozumienia że jej w przeciwieństwie do ciebie nie byłoby szkoda urwać kontaktu a ty jej jeszcze męczysz bułe dalej XD Ma pewnie 10 innych orbiterów i 20 znajomych z którymi pisze więc w łańcuchu pokarmowym p0lki jesteś nic nieznaczącym planktonem
  • Odpowiedz