Wpis z mikrobloga

Kiedyś w licbazie uganiałem się za taką laską. No z półtora roku soczystego friendzona w czystej postaci. Wiadomo, za przytulasa to bym jej k---a całe oszczędności oddał XD Potem się z kimśtam związałem na 3,5 roku, jakiś czas temu zerwaliśmy, potem miałem przez to troszkę kryzys, który w efekcie totalnie mnie zmienił, na plus. Zarówno charakter, jak i wygląd zewnętrzny. No tak z 1,5/10 wtedy, dałbym sobie teraz 6,5/10. I nagle mój dawny friendzone sobie o mnie przypomniał, poszliśmy na p--o raz drugi trzeci i co się okazuje... friendzone się odwrócił o 180 stopni. Teraz to ja kombinuje, żeby jakoś z tego wybrnąć bez robienia jej krzywdy, ale jest ciężko, bo już specjalnie opowiadam historie, które mają ją zniechęcić o jakichś podrywach, o tym jak co chwila jestem n------y, o tym jak bardzo nie chcę się z nikim wiązać, ale jakoś to jej nie odrzuca. Przynajmniej już wiem, jak się czuła, jak ja za nią latałem te 5 lat temu :D A mogła wtedy korzystać, to nie chciała, teraz cierp, ot!


#friendzone #sfriendzonowalemfriendzona #odprzegrywadowygrywa
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grooles: Zią, jak olewasz panne, to ona bardziej tego chce ;p To jest kobieca logika. Musisz się zachowywać jakbyś chciał z nią być, mówić jej dużo komplementów itd. Jak kobiecie jest za dobrze to jej o--------a ;p W drugą stronę tak samo, jak jesteś dla niej c-----y to też będzie latać. Sytuacja jest napięta, a jako facet stwierdzam, że jedyne co możesz robić to długotrwałe gaszenie jej.

A i b--ń
  • Odpowiedz
@grooles: Faktycznie, trochę siłowni (nie ekstremalny k--s, biegania, rower) i widzę, jak dziewczyny na mnie filują.

Ciekawe jaką ona się czuje we friendzone- szkoda, że nie ma tutaj konta aby się po żalić :D
  • Odpowiedz
@grooles: czyli po zakończeniu friendzone 5 lat nie miałeś z nią większego kontaktu i po tym okresie sobie o tobie przypomniała ? xD spoko bo ja z moim friendzone z rok się już nie widziałem, może kiedyś się odezwie xD postaram się jej ładnie z----ć życie wtedy xD
  • Odpowiedz
@grooles: Z 1,5 na 6,5, to co Ty zrobiles, sciales kuca i przeszczep skory z d--y na twarz? Jesli dobrze rozumiem, to wrzucasz ja w friendzone tylko dlatego, ze ona kiedys Cie nie chciala? Jesli dalej jest ladna, w miare bystra i n---------a, to nie wygryw. :P
  • Odpowiedz
@DivineDevil: a tak poza tym to ściąłem kuca i owszem, ale ogólnie zacząłem o siebie porządnie dbać, mimo, że kumple jęczą, że #pedalstwo, ale w------e w ich zdanie, bo ja przynajmniej co nieco działam z dziewczętami. Nawet każda porażka i tak jest krokiem więcej, niż oni robią :P Dodatkowo mam 2 koleżanki, które popracowały nad stylówką no i schudłem 35 kg i trochę popracowałem nad ciałem. Także
  • Odpowiedz
@grooles: To okej, bo juz myslalem, ze dla satysfakcji friendzonowania kogos lub rewanzu...

Nie 35kg, bo tlusty kuc swoje wazy ;D To gratuluje, zglos sie do Łabedziem byc! Taa znam takich co jecza 'pedalstwo' odnosnie wszystkiego. Depilowac wacka, depilowac pachy, myc sie codziennie, uzywac jakiegos kremu po goleniu, uzywac jakichs perfum - wszystko PEDALSTWO!
  • Odpowiedz