Wpis z mikrobloga

  • 3
@domp12: tzn? Co się dzieje? Wydawcy są chciwi i gry są z błędami? Stare znałem, gram od 20 lat.
A kiszak zachowuje się patologicznie w stosunku do ludzi i pobił menela. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@julianludokiep88: już było raz jak redaktor łowców gier powiedział że Kiszak powinien zniknąć to ten odebrał to jak groźby śmierci xD


@Holocep: powiedział bodajże "ale bym chciał, żeby to już zdechło" i chyba każdy ogarnięty wywnioskował, że chodziło mu o "ludologię" na youtubie, ale kiszak oczywiście odebrał to jako życzenia śmierci i zagrywał kartę ofiary xDDD
  • Odpowiedz
@Holocep: @bgb1 Wystarczy porównać miniaturkę filmu menolobijcy i faktyczny tekst autora wpisu. Treść dotycząca ogółu którą można było intepretować bezosobowo została zmieniona na przypuszczenie że mogła tyczyć się życzenia komuś śmierci bo akurat pasowało pod narrację. Jeżeli już wstawiasz wycinek wpisu to po c--j nim manipulujesz na miniaturce. Nie wiem ale się domyślam. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@orgin246: Oj tak, patus powinien zniknąć. Jednak nagle teraz się w mainstreamie stał patusem. Ciągle był, wykop o tym pisał, tylko teraz jest to modne. Jednak liczy się efekt, jak zniknie taki toksyk to lepiej dla branży i graczy. Najśmieszniejsze jest to, że dalej są klakiery, które uważają go za guru.
  • Odpowiedz