Wpis z mikrobloga

Mikroby - narodził się pewien problem. Zaczynając od początku, byłem sobie ostatnio na zakrapianych urodzinach kumpla. Z racji, że mam dobre serce, to zabrałem ze sobą kumpla (#przegryw) zaznaczając mu na wstępie, że nie ma nic głupiego o-----ć. No i tak impreza toczyła się swoim torem, aż w pewnym momencie siostra lubej gospodarza popadła w stan upojenia i położyła się spać. Owy gospodarz zastrzegł wszystkim, żeby się doń nie zbliżali, gdyż stan jej nie pozwala na trzeźwą ocenę sytuacji. No i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że wchodząc do domku letniskowego po rozpałkę (ona właśnie tam drzemała) zastałem wcześniej wspomnianego przegrywa, który delikatnie mówiąc wykorzystywał niczego nieświadomą Anię. Wyleciał na kopie. Co zrobić z tym fantem dalej?

#kiciochpyta #impreza #coolstory #niecoolstory #gorzkiezale
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obi343: dlatego idź z jej siostrą. bliska jej osoba płci żeńskiej załagodzi sprawę, tak myślę. nie wiem w jakich są relacjach. myślę że jak zagadasz do niej sam to ona po prostu może Cię zacząć atakować. ale z drugiej strony nie można zrobić z niej przedstawienia i jakbyś był sam to może ta dyskrecja by ją trochę inaczej do tego nastawiła. sam nie wiem. rozważ plusy i minusy.
  • Odpowiedz
@Obi343: ja j---e, przypałowa sytuacja;/

Owy gospodarz zastrzegł wszystkim, żeby się doń nie zbliżali, gdyż stan jej nie pozwala na trzeźwą ocenę sytuacji.


W tym zdaniu chodzi o to, że po pijaku jest jej wszystko jedno co i z kim robi, a potem nic nie pamięta, czy po prostu gość się zachował jak z dmuchaną lalą? Bo to też może być ważne w tym jak ona zareaguje.
  • Odpowiedz
@chomikgumiok: Niestety opcja druga, gdyby się po alkoholu pieprzyła na prawo i lewo, to nie byłoby aż tak ostro.

@Pepperoni1: Rozmawiałem właśnie z jej siostrą, dziewczyna jest, a raczej była, dziewicą. Raczej musiała zauważyć, że coś jest nietak.
  • Odpowiedz
@Obi343: jak trolujesz to będzie w------l...

a jak nie kłamiesz to, niezależnie co zadecyduje dziewczyna, twój przyjaciel powinien dostać w------l. Ale sprawa jest na tyle delikatna, że decyzje czy to gdzieś zgłaszać należy tylko do niej
  • Odpowiedz
@Obi343: dobrze że podszedłeś do tematu jak należy. ważne że gospodarz i jej siostra wie, że nie kryjesz gościa. nie narób sobie kłopotów. wszystko zależy od tego co powie zainteresowana.
  • Odpowiedz