Wpis z mikrobloga

Mikroby - narodził się pewien problem. Zaczynając od początku, byłem sobie ostatnio na zakrapianych urodzinach kumpla. Z racji, że mam dobre serce, to zabrałem ze sobą kumpla (#przegryw) zaznaczając mu na wstępie, że nie ma nic głupiego #!$%@?ć. No i tak impreza toczyła się swoim torem, aż w pewnym momencie siostra lubej gospodarza popadła w stan upojenia i położyła się spać. Owy gospodarz zastrzegł wszystkim, żeby się doń nie zbliżali, gdyż stan jej nie pozwala na trzeźwą ocenę sytuacji. No i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że wchodząc do domku letniskowego po rozpałkę (ona właśnie tam drzemała) zastałem wcześniej wspomnianego przegrywa, który delikatnie mówiąc wykorzystywał niczego nieświadomą Anię. Wyleciał na kopie. Co zrobić z tym fantem dalej?

#kiciochpyta #impreza #coolstory #niecoolstory #gorzkiezale
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Nawet jak mój najlepszy kumpel by tak zrobił... #!$%@?. Zgłosilbym na policję. Zero szacunku i współczucia dla gwałcicieli!
  • Odpowiedz
@Obi343: ja bym tak nie szalała z tą policją i sądem, decyzja powinna należeć do dziewczyny. Taki obrót spraw oznaczałby też, że o wiele więcej osób by się o tym dowiedziało łącznie z rodzicami, resztą rodziny, znajomymi, może to być dla niej po prostu niepotrzebnie upokarzające (bo jego uczucia mam w tym momencie w dupie). No i koniecznie ją nakarmcie tabletką 72h, jak najszybciej, najlepiej niech któryś z Was wyręczy
  • Odpowiedz
@Obi343: Jak najszybciej jej to powiedźcie, szybka wizyta u ginekologa i niech przypisze tabletki, coby nie zaszła w ciążę. Czas działa na jej niekorzyść i to bardzo szybko. Nie wiem czy dobrze zrobiłeś, że zwlekałeś z tym i powiesz jej dopiero jutro. Pewnie sprawa poleci na policję. Nie zdziwiłbym się, gdyby ofiara potrzebowała pomocy psychologa.

Zgwałcić kogoś to #!$%@?.wo. Ten Twój kumpel to kawał #!$%@?.

Wołaj w razie czego.
  • Odpowiedz
  • 1
@Obi343: no muszę przyznać że jesteście popieprzeni że myślicie o odbiciu mu ryja zamiast zrobić to co trzeba. A typ powinien pójść siedzieć bo to zwykły śmieć
  • Odpowiedz
@Obi343: co za #!$%@? gimbusiarstwo. koles zgwalcil kolezanke, byles swiadkiem i nic nie zrobiles. wielkie czekanie na rozmowe, ale teraz nie mozna bo spotkanie rodzinne xD jutro jak ci powiedza ze nie maja czasu pogadac bo trzeba cos zrobic to dalej bedziesz odkladal? a najlepsze, ze zamiast cos dzialac to na mirko czas marnujesz. "kolega zgwalcil kolezanke, nie wiem co zrobic. chyba poczekam jeszce tydzien", Co za baran z ciebie.
  • Odpowiedz