Wpis z mikrobloga

Mikroby - narodził się pewien problem. Zaczynając od początku, byłem sobie ostatnio na zakrapianych urodzinach kumpla. Z racji, że mam dobre serce, to zabrałem ze sobą kumpla (#przegryw) zaznaczając mu na wstępie, że nie ma nic głupiego #!$%@?ć. No i tak impreza toczyła się swoim torem, aż w pewnym momencie siostra lubej gospodarza popadła w stan upojenia i położyła się spać. Owy gospodarz zastrzegł wszystkim, żeby się doń nie zbliżali, gdyż stan jej nie pozwala na trzeźwą ocenę sytuacji. No i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że wchodząc do domku letniskowego po rozpałkę (ona właśnie tam drzemała) zastałem wcześniej wspomnianego przegrywa, który delikatnie mówiąc wykorzystywał niczego nieświadomą Anię. Wyleciał na kopie. Co zrobić z tym fantem dalej?

#kiciochpyta #impreza #coolstory #niecoolstory #gorzkiezale
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obi343: Jeżeli faktycznie była nieprzytomna to każdy sąd rozpatrzy to jako gwałt, a takie #!$%@?ństwo trzeba tępić w zarodku. Ogólnie powinieneś porozmawiać z tym gospodarzem o tym co widziałeś i zdecydujcie wspólnie co z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@severian: Rozmawiam, jestem w stałym kontakcie. Niestety jest on wątły, a jego ,,zasady moralne'' mówią, że nie powinienem tego gościa posłać do szpitala.
  • Odpowiedz
@Obi343: Zależy od tego czy jesteś w stanie zeznawać całą prawdę. Jeśli tak, to w przypadku pozwu tej dziewczyny będziesz świadkiem i będziesz musiał odnieść się do zarzutów wobec niego.
  • Odpowiedz
@Obi343: Siłowe załatwianie spraw to żadne wyjście. Oklepiecie go i nic z tego nie będzie poza satysfakcją z wyimaginowanej zemsty i jego obitym ryjem, który ostatecznie się i tak zagoi. #!$%@? nie nauczka. Takie chwasty trzeba tępić prawnie. Za coś takiego idzie się do pierdla.
  • Odpowiedz
@Obi343: a gdy Ania odzyskała świadomość to jej powiedziałeś? Może niech ona się wypowie co należy z tym zrobić. Nie można jej zostawić w nieświadomości, że ktoś przy niej majstrował.
  • Odpowiedz
@Obi343: skoro wszyscy dookoła wiedzą to raczej nie za dobrze to wygląda. ciężka sprawa... a sam 'zainteresowany' jak się teraz zachowuje? popija sobie piwko czy jak? #!$%@? sprawa że Ty go przyprowadziłeś. Ale ważne że 'wyleciał na kopie'. Za zdrowy odruch masz dobrą pozycję do rozmowy. za dużo osób wie, ktoś się wygada. lepiej żebyś to był Ty. jak kto inny zacznie to będziesz w jej oczach prawie na równi
  • Odpowiedz
@Obi343: inna sprawa- znasz ją dobrze? musisz iść z jej siostrą do niej. jak pójdzie Was za dużo to poczuje się jeszcze #!$%@?. to musi być jakoś dyskretnie zrobione żeby mogła to spokojnie przyjąć.
  • Odpowiedz