Wpis z mikrobloga

eh... to ja ganiam po pokoju za muchą, żeby ją złapać i naderwać skrzydełko, co by mój kot się pobawił (jestem barbarzyńcą, wiem), w końcu się udało, pokazuje mu ją, że o - mucha zwarta i gotowa do zabawy, a ten gamoń.... podszedł i bez cienia entuzjazmu - po prostu ją zjadł :c

#koty #glupiekoty #pokazkota
G.....x - eh... to ja ganiam po pokoju za muchą, żeby ją złapać i naderwać skrzydełko...

źródło: comment_jn0awFBa8O36tnb7y7OjXXALUCctUvv3.jpg

Pobierz
  • 6
@Gamxx: pamietam jak za gowniarza gdy nasza kocica miała małe kotki (a miała co roku i nie było juz co z niki robić) to tez czasem brałem jednego, który najpóźniej nauczył się chdzić, wykręcałem mu tylnią noge i kładłem w zasiegu łańcuch psa. Na poczatku bylo fajnie, ale po kilku latach pies sie zestarzał i juz nie zwracał nawet uwagi na male kiciaki, ktore mu dawałem ( ͡° ʖ̯
@Gamxx: pamietam jak za gowniarza gdy nasza kocica miała małe kotki (a miała co roku i nie było juz co z niki robić) to tez czasem brałem jednego, który najpóźniej nauczył się chdzić, wykręcałem mu tylnią noge i kładłem w zasiegu łańcuch psa. Na poczatku bylo fajnie, ale po kilku latach pies sie zestarzał i juz nie zwracał nawet uwagi na male kiciaki, ktore mu dawałem ( ͡° ʖ̯