Wpis z mikrobloga

Pretty Lights - Total Fascination

Pierwszy wpis z pod tagu #audioriver2014. Idea jest prosta - zamierzamy nim oznaczać wszystkie wrzuty związane z artystami występującymi na tegorocznej edycji, także zapraszamy do obserwowania, ale przede wszystkim aktywnego udziału w tworzeniu treści :)

Wołam jeszcze #audioriver, być może znajdą się zainteresowani. Z następnymi wrzutami już nie spamuję oraz @parodiaczlowieka bo obiecałem ;)

#mirkoelektronika #dubstep #funk #muzykaelektroniczna #rpdsmusic
Rapidos - Pretty Lights - Total Fascination



Pierwszy wpis z pod tagu #audioriver20...
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paffnucy: w sumie prócz zaklepanych kojarzę jeszcze Maribou State. Ja ogólnie się średnio nadaję, bo słucham przeróżnych wykonawców bez większego wglebiania się w całą twórczość, poza tym zaczyna mi się r--------l na uczelni :) ale Maribou State coś tam mogę ogarnąć :)
  • Odpowiedz
@Ilovestripes: no ja tak trochę liczyłem na to, że ludzie pobiorą też takie, których nie znają i poświęcą chwilę na odkrycie czegoś nowego, ale nie, k---a, wszscy się rzucili na Trentemoeller, Booka Shade, Niny czy Camo & Krooked. Ja wybrałem Special Request jako trzeci właśnie dlatego, że znam bardzo słabo.

@Rapidos @chilling @kickdagirlz @norivtoset - ogarnijcie d--y i dobierzcie coś niszowego :P @Ilovestripes też. Co
  • Odpowiedz