Wpis z mikrobloga

Pretty Lights - Total Fascination

Pierwszy wpis z pod tagu #audioriver2014. Idea jest prosta - zamierzamy nim oznaczać wszystkie wrzuty związane z artystami występującymi na tegorocznej edycji, także zapraszamy do obserwowania, ale przede wszystkim aktywnego udziału w tworzeniu treści :)

Wołam jeszcze #audioriver, być może znajdą się zainteresowani. Z następnymi wrzutami już nie spamuję oraz @parodiaczlowieka bo obiecałem ;)

#mirkoelektronika #dubstep #funk #muzykaelektroniczna #rpdsmusic
  • 80
@Rapidos: A może byśmy ogarnęli to w ten deseń, że codziennie ktoś opisuje jednego z 40 artystów, z krótką historią i swoimi ulubionymi trackami + jakiś secik? Sam myślałem, żeby coś takiego ogarnąć, ale części nie znam, a nie chciałbym się zbłaźnić :D (poza tym czas, nie mam go aż tyle). Mogę się zająć organizacją i zrobieniem rozpiski :>

Wołam potencjalnie zainteresowanych - @kickdagirlz @Ilovestripes @blackvanilla @Raja @WenerycznaPrzygoda @Infrass @chilling @
OK AKTUALNA LISTA

Little Dragon

Trentemøller live - @chilling

Naughty Boy

Loco Dice

Camo & Krooked Present Zeitgeist - @kickdagirlz

Pretty Lights

2manydjs (dj-set)

Booka Shade live - @kickdagirlz + @norivtoset

Maetrik

Nina Kraviz - @kickdagirlz

John Digweed - @Rapidos

Brodinski - @snnop93

DJ Koze - @norivtoset

LTJ Bukem - @chilling

Zeitgeber (Speedy J & Lucy)

Hot Since 82

Erol Alkan

S.P.Y feat. MC LowQui - @Rapidos

Fred V & Grafix feat.
@Ilovestripes: no ja tak trochę liczyłem na to, że ludzie pobiorą też takie, których nie znają i poświęcą chwilę na odkrycie czegoś nowego, ale nie, #!$%@?, wszscy się rzucili na Trentemoeller, Booka Shade, Niny czy Camo & Krooked. Ja wybrałem Special Request jako trzeci właśnie dlatego, że znam bardzo słabo.

@Rapidos @chilling @kickdagirlz @norivtoset - ogarnijcie dupy i dobierzcie coś niszowego :P @Ilovestripes też. Co to #!$%@? ma być xD

Ja