Wpis z mikrobloga

Jeśli macie w rodzinie lub wśród znajomych kogoś, kto zajmuje się działalnością społeczno-polityczną, motywowaną ideowo i prowadzoną w niesprzyjających warunkach, to mam do Was jedną prośbę. Unikajcie używania w rozmowie, nawet w pół-ironicznym tonie, takich pytań jak:


- Czy Ty musisz ciągle zbawiać świat?


- Kiedy znajdziesz sobie normalną pracę?


- No i co właściwie z tego wynika?


- Ty ciągle [tu wymieniane są różne dobre dzieła] a tymczasem inni [tu wymieniane są zaciągnięte kredyty i zarobione kwoty]


W imieniu wszystkich, którzy w coś tam się angażują, mogę Was wszystkich zapewnić: Tak, wiemy DOSKONALE z jakimi to się wiąże kosztami. Nie musicie nam tego średnio raz na kilka dni przypominać. Powinniście raczej wspierać "swoich" aktywistów, bo według wszelkich szacunków i badań socjologicznych nie mamy ich w naszym narodzie w nadmiarze.

https://www.facebook.com/krzysztofbosak.mikroblog/posts/10152249898599302

czy Bosak chce w ten sposób powiedzieć, że nikt nie wierzy w sukces Ruchu Narodowego i ogólnie powinni ściąć kuca i znaleźć sobie pracę/dziewczynę?

#ruchnarodowy #bosak #polityka #narodowcy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SScherzo: raczej ma na mysli to ze kazdy jest nastawiony egoistycznie na karierę i spokojne zycie przeciętniaka i Bosaka chcą sprowadzic do swojego poziomu. Tymczasem widac ze Boska to idealista, no ja nie mam po drodze z jego poglądami na pewne sprawy ale szacunek za samozaparcie i chec do działania ( niezle wypadał w debatach przedwyborczych).
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: mój wpis właściwie ma charakter lekko śmieszkowy, ale mówiąc serio - ja bym go widziała jednak jako lidera innej partii. ludzie nie chcą narodowców i partii, które kojarzą się z całkowitym brakiem tolerancji i rozwalaniem mienia publicznego - a tak się RN kojarzy. moim zdaniem poglądy Bosaka są zbyt radykalne, a takich radykalnych jednostek zbyt wiele nie ma, przez co ich poparcie również diametralnie nie wzrośnie. on jest elokwentnym
  • Odpowiedz
@SScherzo: tl;dr nieudacznik się podczepił pod partię polityczną - ale najgorszą z istniejących, za Kononowiczem nawet, i teraz płacze że się z niego rodzina śmieje. Good shit :D
  • Odpowiedz
@danin: Jak mamusia Bosakowi (vide jego post) zabroni to już nic nie będzie.

Bo ktoś (media) taki wizerunek kreuje.


sami sobie kreują przez koligacje z B&H/C18, zabawy na nazistowskich koncertach, rasizm, bandytyzm itd.

w/e, za rok pozostanie tylko smród. Jak się ONR znudzi rola chłopców do klejenia plakatów i zechcą odzyskać marsz ze spoconych rączek Winnickiego i Bosaka.
  • Odpowiedz
@danin: jasne, a jak daje dowody, czy to fotografie czy wiadomości wyciągnięte z ich wewnętrznej korespondencji to mówisz że manipulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bicz plis.
  • Odpowiedz