Wpis z mikrobloga

  • 6
Właśnie skończyłem czytać biografie Andrzeja Iwana. Polecam każdemu kibicowi piłki nożnej. Często bardzo wesoło, ale w większości dość smutno. A-----l, h----d, próby samobójcze...

Jak kupowałem to obok stały książki o Messim, Neymarze, Ronaldo. Tak się zastanawiam co może mieć do przekazania 20parolatek, który ledwo jest Na początku kariery

#ksiazki #czytajzwykopem #pilkanozna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haxxx: Messi czy Ronaldo to jeszcze coś już powygrywali i pewnie trochę historii zebrali przez kilka lat kariery (choć i tak trochę młodzi jak na biografię), ale Neymar który ledwo co zaczął to małe nieporozumienie.
  • Odpowiedz
@Mikka: Szczerze mówiąc strasznie w to wątpię jeśli chodzi o biografię Neymara. No ale samej biografii nie czytałem, więc chętnie poznam o niej opinię (zwłaszcza chodzi mi o porównanie do naprawdę dobrej biografii Iwana).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@emdey: dobrej to mało powiedziane, nie sądziłem że aż tak mnie wciągnie. Czasem musiałem sobie dawkowac czytanie żeby za szybko nie skończyć :-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shady: ciężko porównywać zarobki z teraz i kiedyś, chociaż umiejętności pewnie porównywalne albo i nawet lepsze mieli kiedyś
  • Odpowiedz